tesup and kuehne nagel cooperation

TESUP i Kuehne-Nagel: 2 światowych gigantów współpracuje na rzecz doskonałości operacyjnej

W ramach przełomowego przedsięwzięcia mającego na nowo zdefiniować krajobraz produkcji i logistyki w Macedonii, z dumą ogłaszamy ekscytującą współpracę z Kuehne-Nagel, światowym liderem w zakresie rozwiązań w zakresie logistyki i łańcucha dostaw. To strategiczne partnerstwo stanowi znaczący kamień milowy, przygotowując grunt pod innowacje, rozwój i doskonałość dla TESUP w sercu Europy Południowo-Wschodniej.

Potężna synergia

Znani z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, podążamy ścieżką ekspansji, starając się zwiększyć naszą działalność produkcyjną i możliwości dystrybucyjne. Partnerstwo z Kuehne-Nagel, nazwą stanowiącą synonim wiedzy logistycznej, to naturalne zjednoczenie celów i wartości.

Współpraca ta stanowi zobowiązanie do zapewnienia doskonałości produkcyjnej, zrównoważonego rozwoju i bezproblemowej dostawy produktów TESUP na całym świecie. Bogate doświadczenie Kuehne-Nagel w optymalizacji łańcucha dostaw, w połączeniu z naszymi najnowocześniejszymi technologiami i zaangażowaniem w zrównoważone praktyki, wzmocni pozycję Macedońskiego Centrum Produkcyjnego.

Kluczowe korzyści partnerstwa

  • Efektywność logistyki: Sojusz zoptymalizuje nasze procesy produkcyjne i znacznie skróci czas realizacji, zapewniając szybszą dostawę produktów do klientów na całym świecie.
  • Globalny zasięg: Rozległa sieć Kuehne-Nagel obejmująca ponad 1400 lokalizacji w ponad 100 krajach umożliwi nam rozszerzenie naszej globalnej obecności i dostarczanie rozwiązań w zakresie energii odnawialnej na nowe rynki.
  • Zrównoważony rozwój u podstaw : Zarówno TESUP, jak i Kuehne-Nagel są zaangażowane w działalność związaną z ochroną środowiska. Partnerstwo to będzie kładło nacisk na zrównoważone rozwiązania logistyczne, zmniejszanie śladu węglowego i uwzględnianie praktyk ekologicznych w łańcuchu dostaw.
  • Innowacje i integracja technologii: Nasze innowacyjne technologie zostaną zintegrowane z rozwiązaniami logistycznymi Kuehne-Nagel, zapewniając śledzenie w czasie rzeczywistym, przejrzystość i elastyczność operacji.

Droga przed nami

Partnerstwo TESUP i Kuehne-Nagel oznacza gigantyczny krok w kierunku zrównoważonej i połączonej przyszłości Macedonii oraz Europy Południowej, opartej na innowacjach technologicznych, odpowiedzialności za środowisko i doskonałości produkcyjnej. Ta strategiczna współpraca nie tylko wzmocni rolę Macedonii w globalnej produkcji, ale także przyczyni się do ogólnoświatowego przejścia na zrównoważone rozwiązania energetyczne.