a woman working on pc

Czy spotkałeś Nursu?

Witamy w czwartej części naszej serii Team! Z przyjemnością przedstawiamy na tym blogu Nursu, niezwykłego dyrektora działu obsługi klienta w TESUP. Zapnij pasy i przygotuj się na kolejną zabawną i pouczającą przygodę z naszym niesamowitym zespołem!

Jest siłą, z którą należy się liczyć, jeśli chodzi o zapewnienie satysfakcji klientów i sprawienie, że ich doświadczenia z naszą firmą będą naprawdę wyjątkowe. Mając szeroki zakres obowiązków technicznych, projektuje, rozwija, testuje i wdraża różne produkty, systemy i projekty. Od analizy systemów mechanicznych po pomoc klientom w zakresie zapytań technicznych, Nursu poświęca się poprawie wydajności i produktywności poprzez projektowanie systemów fotowoltaicznych i wiatrowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Dołączyła do rodziny TESUP półtora roku temu, a jej podróż zawodowa z nami była po prostu niesamowita. Zapytana o swój rozwój od czasu dołączenia do TESUP, wykrzyknęła: „Moja podróż do TESUP przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania! Firma obdarzyła mnie zaufaniem, a moje obowiązki wzrosły wykładniczo. Dzięki temu mogę stale stawiać sobie wyzwania i doskonalić się. Prowadziłam udane projekty, podróżowałam po świecie i co najważniejsze, stałam się bardziej pewną siebie kobietą. Wszystko to przyczyniło się do gwałtownego wzrostu poziomu zadowolenia klientów naszej firmy!”

Co Nursu najbardziej lubi w pracy w TESUP? Cóż, lista jest dość obszerna! Uwielbia pozytywne środowisko pracy, które sprzyja współpracy i pracy zespołowej. Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego również odegrały kluczową rolę w jej podróży. Znacząca i pełna wyzwań praca utrzymuje ją w zaangażowaniu i motywacji, a misja i wartości firmy doskonale pokrywają się z jej własnymi aspiracjami. Nursu jest także głęboko wdzięczna za uznanie i uznanie, jakie otrzymuje od współpracowników i przełożonych. „W TESUP nie tylko dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie zielonej energii. Przyczyniamy się do lepszej przyszłości naszych dzieci i jest to dla nas zaszczyt nie do opisania” – stwierdziła z dumą.

Jako lider projektu naszych projektów elektrowni słonecznych, Nursu przejął stery niektórych z naszych najbardziej ambitnych przedsięwzięć. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu pomogła osiągnąć oszałamiający wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 92%. Nieustannie poszukuje nowych projektów i identyfikuje obszary wymagające poprawy, napędzając firmę do przodu w świecie, który wykorzystuje rozwiązania w zakresie energii odnawialnej.

A teraz przyjrzyjmy się ciekawostkom na temat Nursu! Przede wszystkim uwielbia wszystko, co futrzane. Koty i psy zajmują szczególne miejsce w jej sercu i nie może się oprzeć przytulaniu się do nich, gdy tylko nadarzy się okazja. A oto zdumiewający fakt: w ciągu zaledwie dwóch dni potrafi zebrać i uporządkować 30 teczek dokumentów oraz złożyć wnioski projektowe! Kiedy już sobie coś postanowi, nic jej nie powstrzyma.

Zaangażowanie, pasja i niesamowite osiągnięcia Nursu czynią ją nieocenionym członkiem rodziny TESUP. Mamy szczęście, że to ona kieruje działaniami zapewniającymi naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i umożliwia im korzystanie z rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Z Nursu w naszym zespole przyszłość wygląda jaśniej niż kiedykolwiek!