a woman working

Spotkałeś Hande'a?

Przedstawiamy Kreatora przepisów
Witamy w kolejnym ekscytującym rozdziale naszej serii Team, w której opowiadamy historie i kariery naszych wyjątkowych członków zespołu TESUP. Poznajmy dzisiaj Hande'a, niezwykłego inżyniera chemika, który płynnie przeszedł ze świata farmaceutyków do sfery energii odnawialnej. Odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu, że nasze produkty spełniają światowe standardy regulacyjne, a jednocześnie dodaje odrobiny dziwaczności do swojej codziennej rutyny.
Podróż Hande rozpoczęła się od uzyskania tytułu magistra w dziedzinie technologii farmaceutycznej i dziesięcioletniego doświadczenia w różnych aspektach przemysłu farmaceutycznego. Jednak zwroty akcji doprowadziły ją do firmy TESUP, gdzie obecnie zapewnia zgodność naszych produktów z wymogami regulacyjnymi na różnych rynkach światowych. Jej rola wykracza poza formalności; aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu i utrzymywaniu dokumentacji regulacyjnej, przeprowadzaniu ocen ryzyka oraz wspieraniu działań związanych z zarządzaniem ryzykiem.
W TESUP kariera Hande przeszła niezwykłą ewolucję. Przejście z farmaceutyków na energię odnawialną zmieniło sposób, w jaki podchodzi do swojej pracy i rozwiązywania problemów. Nastawione na innowacje środowisko TESUP odegrało kluczową rolę w rozwoju jej kariery, zachęcając ją do podejścia do pomysłów ze świeżej perspektywy. To kreatywne podejście przyczynia się do naszego ciągłego sukcesu w dziedzinie zrównoważonej energii.
Jednym z aspektów, które Hande najbardziej ceni w TESUP, jest doskonała równowaga między życiem zawodowym i osobistym. W tętniącym życiem ośrodku TESUP możliwość pielęgnowania relacji osobistych i dbania o siebie zajmuje centralne miejsce. Ta wyjątkowa kultura pracy kładzie nacisk na ogólne samopoczucie, dając Hande cenny czas na kontakt z rodziną i przyjaciółmi oraz inwestowanie w swoje osobiste dobre samopoczucie.
W życiu Hande'a typowy dzień nie jest typowy. Jej największym wyzwaniem jest aktywne przełączanie pomiędzy trzema językami. Po rozmowie po angielsku na spotkaniu TESUP może znaleźć się na spotkaniu rodziców z nauczycielami, aktywnie uczestnicząc w języku niemieckim. Czasami języki cudownie się ze sobą splatają, co prowadzi do zabawnych sytuacji, w których angielskie instrukcje nabierają niemieckiego charakteru i odwrotnie. Jednak te językowe akrobacje czasami stanowią wyzwanie dla jej koncentracji.
Co miesiąc firma Hande dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty spełniały wymagane normy prawne. Skrupulatnie przegląda normy europejskie stanowiące podstawę dyrektyw produktu i wprowadza niezbędne zmiany. Zobowiązanie to stanowi znaczący krok w kierunku zwiększenia zrównoważonego rozwoju TESUP i utrzymania najwyższych standardów w sektorze energii odnawialnej.
kobieta w lesie
Kiedy Hande nie opowiada się za zgodnością z przepisami ani zrównoważonym rozwojem, lubi różnorodne hobby i może pochwalić się kilkoma wyjątkowymi dziwactwami. Utrzymuje sprawność fizyczną, regularnie chodząc na siłownię i oddając się porywającej grze w tenisa. Ale tu zaczyna się robić interesująco: Hande nie może powstrzymać się od śmiechu podczas oglądania filmów komediowych lub komików. Zamiast tego koncentruje się w tętniących życiem kawiarniach, a nie w cichych miejscach, gdzie jest bardziej produktywna. Podczas pracy lub czytania zawsze w tle gra symfoniczna muzyka metalowa. I, w uroczym wydaniu, nie może cieszyć się jajkiem bez skropienia go miodem.
Hande to prawdziwy skarb w rodzinie TESUP. Dzięki połączeniu wiedzy specjalistycznej, zdolności adaptacyjnych i odrobiny wyjątkowości dodaje energii odnawialnej dynamiczny i innowacyjny wymiar. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy ją w naszym zespole i kieruje ona zaangażowaniem firmy w zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie, za pomocą jednego dokumentu regulacyjnego i jajka skropionego miodem na raz. Hande, jesteś kreatorem przepisów i mamy szczęście, że jesteś na pokładzie!