tesup employee

Czy spotkałeś Zehrę?

Jesteście ciekawi, co dzieje się tutaj za kulisami? Cóż, nie zastanawiaj się więcej, ponieważ nasza seria „Witamy w zespole” jest tutaj, aby zaspokoić Twoją ciekawość! Co miesiąc będziemy przedstawiać Ci jednego z niesamowitych członków naszego zespołu, dając Ci wgląd w jego życie i to, co go motywuje.

Zaufaj nam, ta seria będzie świetna! Poczujesz się, jakbyś był tam z nami i poznawał z bliska naszych niesamowitych ludzi. Więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj się na zachwyt naszym niesamowitym zespołem!

Dzisiejszym gościem jest Zehra, nasz własny cyfrowy detektyw, który zawsze poszukuje najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. To ona utrzymuje nasze strony internetowe, sklepy Amazon, konta eBay i platformy marketingu cyfrowego w wyróżniającym się stanie.

Teraz możesz pomyśleć, że praca w Digital Hub to sama zabawa i gry, ale nie zawsze jest tam słońce i tęcze. Nasz cyfrowy detektyw musi być zawsze czujny i czujny, dbając o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i skutecznie.

Ale nie martw się, ona jest więcej niż gotowa na to zadanie! Uzbrojona w swój sprawdzony komputer i filiżankę kawy, z łatwością porusza się po czasami niepewnych wodach cyfrowego świata. Jest jak superbohaterka, ale zamiast walczyć z przestępczością, walczy ze złym projektem strony internetowej i wolnym czasem ładowania strony.

A jeśli chodzi o znalezienie najodpowiedniejszych rozwiązań dla naszych klientów, nasz cyfrowy detektyw jest profesjonalistą. Zna wszystkie najlepsze sztuczki i narzędzia w branży i zawsze poszukuje nowych i innowacyjnych sposobów, aby pomóc naszym klientom odnieść sukces.

Więc następnym razem, gdy odwiedzisz jedną z naszych stron internetowych lub dokonasz zakupu na jednej z naszych stron internetowych lub na Amazonie, wiedz, że nasz cyfrowy detektyw stoi za kulisami i pilnuje, aby wszystko działało sprawnie.

Oprócz całej swojej cyfrowej pracy detektywistycznej warto zauważyć, że jest z nami od października 2022 r. W tym czasie wniosła niesamowity wkład w nasz zespół.

Jednym z jej największych osiągnięć jest rozwój projektu Virtual Country Directors. Ten projekt zmienił zasady gry w naszej firmie, umożliwiając nam dotarcie do klientów w nowy i ekscytujący sposób.

Ale to nie wszystko. Niestrudzenie pracowała także nad edycją naszych projektów marketingu e-mailowego, aktualizując je, aby były bardziej atrakcyjne wizualnie i skuteczne. Co więcej, ciężko pracowała, aktualizując projekty naszych sklepów Amazon i zmieniając opisy produktów w naszych opiniach Google.

Wszystkie te zmiany miały zauważalny wpływ na naszą działalność. Zaobserwowaliśmy wzrost sprzedaży, liczby odwiedzających witrynę, wskaźników otwierania e-maili i świadomości marki – wszystko dzięki jej ciężkiej pracy. Dzięki swoim umiejętnościom, doświadczeniu i poczuciu humoru jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju.

Zapytaliśmy ją, jak potoczyła się jej kariera, odkąd założyła TESUP. Jej własne słowa brzmią tak: „ Jak wiecie, Tesup produkuje i sprzedaje turbiny wiatrowe i panele słoneczne, które zapewniają produkcję energii odnawialnej na całym świecie. Umożliwiło to firmie TESUP uzyskanie globalnej perspektywy z efektem obsługi na całym świecie. Dzięki ciągłym udoskonaleniom i rozwojowi w dziedzinie marketingu cyfrowego, z dnia na dzień doskonali się w narzędziach reklamowych i platformach rynkowych.

A kiedy zapytaliśmy ją o ulubioną część pracy w TESUP, wyjaśniła: „Wspaniale jest być stale wspieranym przez Tesup, że Twoje pomysły i praca są naprawdę cenione, Twoje zaangażowanie i pomysły są zawsze doceniane przez Tesup, co zwiększa Twoją motywację”.

A co do ciekawostek na jej temat: jest tak emocjonalna, że ​​musisz pomyśleć dwa razy, zanim cokolwiek powiesz, bo potrafi płakać. Kocha zwierzęta bardziej niż ludzi. Jej duchowym zwierzęciem jest panda. Domyślasz się dlaczego? Jej mąż narzeka, że ​​wszędzie się spóźnia i jest leniwa. Na szczęście w pracy taka nie jest. A jeśli chodzi o jej hobby, jej dwie ulubione rzeczy to jedzenie i spanie. Niezależnie od tego, czy jest to leniwa niedziela spędzona w łóżku z dobrą książką i paczką chipsów, czy też południowa drzemka, która zamienia się w całonocną drzemkę, ona wie, jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas.

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy w naszym zespole tak utalentowanego i zabawnego pracownika. Dba o to, aby wszystko działało jak dobrze naoliwiona maszyna, a wszystko to robi z uśmiechem na twarzy. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego cyfrowego detektywa!