tesup product portfolio

Niekończąca się podróż: ewolucja portfolio produktów TESUP

TESUP jest wiodącym dostawcą w branży energii odnawialnej, niezmiennie skupiającym się na zapewnianiu jakości, innowacyjności i zadowoleniu klientów. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów wykorzystujących energię odnawialną, które są wydajne, niezawodne i łatwe w użyciu, co czyni nas preferowanym wyborem dla klientów na całym świecie.
Od momentu powstania w 2016 roku w Wielkiej Brytanii podpisaliśmy wiele sukcesów i wprowadziliśmy na rynek wiele innowacyjnych produktów – każdy z nich jest najnowszą innowacją w swojej kategorii. Dzisiaj chcielibyśmy przeprowadzić Cię przez proces ewolucji naszego portfolio produktów.
Nasze zaangażowanie w ciągły postęp i innowacyjność znajduje odzwierciedlenie w naszym zespole doświadczonych inżynierów i techników, którzy dążą do opracowywania innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Korzystając z najnowszego oprogramowania do projektowania i symulacji, optymalizujemy nasze produkty pod kątem wydajności i wydajności, zapewniając, że produkty TESUP są zawsze w czołówce branży.
Nasza linia produktów stale się rozwija i rozszerza, koncentrując się na ulepszaniu istniejących produktów i włączaniu najnowszych technologii do naszych projektów. Nasza podróż rozpoczęła się od wyprodukowania turbiny wiatrowej ATLAS 2.0, która miała moc 2 kW i została zaprojektowana pod kątem mocy i efektywności energetycznej. Później zmodernizowano model ATLAS 2.0, dodając większą dolną część nadwozia i układ przekładni.
Kolejnym produktem, który wprowadziliśmy na rynek, były regulatory ładowania, przeznaczone do regulacji napięcia i prądu pochodzącego z turbin wiatrowych i paneli fotowoltaicznych oraz sterowania ładowaniem akumulatorów i inwerterów. Idealne do stosowania z turbinami wiatrowymi, sterowniki te mogą obsługiwać moc do 5 kW. Następnie wprowadziliśmy nasz innowacyjny elastyczny panel słoneczny, lekki, przenośny i wysoce wydajny panel słoneczny, który może być używany w różnych zastosowaniach, w tym na kempingu, pływaniu łódką i podczas zajęć na świeżym powietrzu.
Kontynuowaliśmy naszą podróż z turbiną wiatrową Atlas X – w wyniku naszego skupienia się na kliencie i ciągłych innowacji. Został zaprojektowany tak, aby był solidniejszy i wydajniejszy niż ATLAS 2.0. Charakteryzował się nową konstrukcją łopatek, większą średnicą wirnika i mocniejszym generatorem.
Jeśli chodzi o ewolucję naszych turbin poziomych, najpierw wprowadziliśmy MAGNUM 5, który zapewnia większą moc niż nasze poprzednie modele, z konstrukcją z trzema łopatami, która zwiększa wydajność i wydajność, co czyni ją najpopularniejszą poziomą turbiną wiatrową na rynku. Nasza turbina wiatrowa MasterX to kolejna wysokowydajna turbina przeznaczona do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, o mocy 1 KW i możliwości generowania mocy przy niskich prędkościach wiatru. Przeprojektowana konstrukcja łopat sprawia, że ​​jest ona cichsza niż wiele innych turbin wiatrowych i zaczyna się obracać przy prędkości wiatru wynoszącej zaledwie 3 m/s.
Kontynuowaliśmy unowocześnianie naszej serii ATLAS o turbinę wiatrową ATLAS 4.0 wyposażoną w zaawansowaną technologię, która zwiększa jej wydajność i efektywność. Wprowadziliśmy także Home Energy Unit, kompaktowy i przenośny system przeznaczony dla osób, które chcą generować energię w podróży, idealny na kemping, wycieczki kamperem lub inne zajęcia na świeżym powietrzu.
Kolejnym innowacyjnym produktem, idealnym do stosowania na obszarach pozbawionych linii energetycznych, był nasz moduł energii do nawadniania. Był łatwy w instalacji i można go używać zarówno z panelami słonecznymi, jak i turbinami wiatrowymi. Pompa prądu stałego mogła pobierać wodę z głębokości 20 metrów i pompować na łączną odległość 60 metrów.
Na dzień dzisiejszy modele ATLAS 7 i X7 to najnowsze innowacje w naszej serii ATLAS. Mają zupełnie inną konstrukcję dolnej części nadwozia, maksymalną moc generatora wynoszącą 7 kW, wyższą wydajność oraz bardziej nowoczesny wygląd i styl. Oprócz nowej serii ATLAS, niedawno wprowadziliśmy na rynek nową Hera Wind Pro, naszą najbardziej zaawansowaną i wydajną turbinę wiatrową. Posiada unikalną konstrukcję ostrza, która redukuje hałas i wibracje. Jest w stanie samodzielnie wytwarzać energię o mocy 7 kW, zaspokajając codzienne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na energię elektryczną i ma mniejszy wpływ na środowisko dzięki kształtowi z dwoma ostrzami, wyprodukowanemu z mniejszej ilości materiału.
Jak widać, ewolucja naszego portfolio i innowacje nigdy się nie kończą. W TESUP angażujemy się w dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości, innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie. Nasza dotychczasowa podróż była pełna osiągnięć i będziemy nadal przesuwać granice innowacji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów.