happy new year

Szczęśliwego nowego roku

Gratulujemy wszystkim, pomyślnie zakończyliśmy kolejny rok!


Rok 2022 był takim rokiem z kryzysem energetycznym, wojnami, klęskami żywiołowymi… Oczywiście nie wszystko było tak złe, jak się wydaje. Miło spędziliśmy także czas z naszymi bliskimi.


Dla nas były nowe strony internetowe i lokalizacje, nowe produkty, nowi współpracownicy i nowe warsztaty, nowe aplikacje mobilne w Google Play i Apple Store. Podwoiliśmy siłę roboczą w sektorze produkcyjnym na arenie międzynarodowej i wzięliśmy udział w 4 ważnych wystawach na całym świecie. Rozpoczęliśmy bezpłatne wykłady dotyczące energii odnawialnej i usługi doradztwa posprzedażowego. W Niemczech zanotowaliśmy rekordową zapłatę podatku. 

Z każdym rokiem większość z nas czuje się skomplikowana, na przykład odczuwa radość i smutek w tym samym czasie. Taka jest natura człowieka, Nowy Rok świętujemy z nowymi nadziejami, jednocześnie tęsknimy za latami minionymi.


Wierzmy całym sercem w ten Nowy Rok! Pamiętajcie, żeby zawsze wołać o dobro :)


W nowym roku będziemy mieli dla Was nowości takie jak turbiny wiatrowe HERA, ATLAS7, ATLASX7, Tesup Power Truck. Będziemy produkować sterowniki ładowania turbin wiatrowych w Wielkiej Brytanii.


Rok 2023 przyniesie same sukcesy, zdrowie i szczęście. I zawsze będziemy z tobą, droga rodzino Tesup. Wspólnie sprawmy, aby rok 2023 był bardziej zrównoważony i czystszy!


Nie zapomnij o postanowieniach noworocznych.

 

Życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku!