Introducing the most sustainable truck to date: TESUP Power Truck!

Przedstawiamy najbardziej ekologiczną ciężarówkę w historii: TESUP Power Truck!

W TESUP codziennie wymyślamy nowe innowacyjne rozwiązania, aby przyspieszyć przejście świata na energię odnawialną. Zrównoważony rozwój jest podstawą wszystkiego, co robimy. A dzisiaj z dumą przedstawiamy naszą najnowszą koncepcję projektową: TESUP Power Truck, naszą nową elektryczną ciężarówkę pełną mocy i możliwości!
Wyobraź sobie świat, w którym energia elektryczna nigdy nie jest poza zasięgiem i jest wytwarzana w sposób zrównoważony, nawet w przypadku nadzwyczajnych zdarzeń lub okoliczności, takich jak klęski żywiołowe, wypadki, wojny lub inne sytuacje awaryjne, które powodują zakłócenia w dostawach energii. Nowa ciężarówka TESUP Power Truck została zaprojektowana jako nowe, zrównoważone rozwiązanie zapewniające czystą energię zawsze i wszędzie, gdzie jest to potrzebne.

Kraje w dalszym ciągu korzystają z paliw kopalnych, dotując ropę, węgiel i gaz, powodując zanieczyszczenie powietrza i globalne ocieplenie. Power Truck to kolejny innowacyjny projekt firmy TESUP, który ma pomóc osobom, organizacjom i rządom w ograniczeniu emisji i uniknięciu gorszych wydarzeń. Łączy nasze produkty do wytwarzania i magazynowania energii, wykorzystując w pełni elektryczną ciężarówkę jako platformę, co sprawia, że nasze rozwiązanie jest w 100% samowystarczalne i mobilne. Wiatr i słońce to wszystko, czego potrzebuje ta inteligentna ciężarówka.

W TESUP Power Truck nasze najpotężniejsze turbiny wiatrowe i elastyczne panele słoneczne są podłączone do ogromnej baterii litowo-jonowej o pojemności 500 kWh w celu generowania i magazynowania energii, która może dostarczać energię elektryczną do domów, wiosek, szpitali, sal koncertowych i wszelkich innych miejsc, w których występuje duże zapotrzebowanie na energię. potrzebne jest źródło.

Nasze nowe, futurystyczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i przygotować się na potencjalne przerwy w dostawie prądu w najbliższej przyszłości.
Amerykańska Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego, FEMA i kilka najbardziej rozwiniętych armii świata przeszło już na energię zrównoważoną dzięki TESUP. Ty i Twoje organizacje możecie wziąć udział w tej zmianie i pomóc ocalić Ziemię.
Bądź na bieżąco, więcej informacji na temat TESUP Power Truck i naszych nowych innowacyjnych produktów!