vr showroom

Łączenie się z naszymi klientami na całym świecie dzięki wirtualnej rzeczywistości z Alicante i Sao Paulo

Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świat doświadczeń w czasie rzeczywistym? W takim razie chcielibyśmy powitać Cię w niezwykłej erze interakcji! Przesuwamy granice innowacji dzięki naszym wciągającym doświadczeniom w zakresie rzeczywistości wirtualnej (VR) i rzeczywistości rozszerzonej (AR) w naszych centrach obsługi klienta w Alicante i São Paulo, gdzie możesz uczestniczyć w interaktywnych rozmowach wideo i spotkaniach z naszymi ekspertami za pośrednictwem zaawansowanej technologicznie wirtualnej rzeczywistości .

Wyobraź sobie, że wkraczasz do świata, w którym rzeczywistość płynnie łączy się ze światami wirtualnymi, gdzie możliwości są nieograniczone. W TESUP stoimy na czele rewolucji VR/AR, rewolucjonizując sposób, w jaki nasi klienci korzystają z produktów i usług. Opierając się na tej wizji, utworzyliśmy nasze innowacyjne centra wideo Customer Experience w Alicante i São Paulo, co stanowi nowy krok w naszej podróży w kierunku zmiany sposobu, w jaki ludzie doświadczają technologii i interakcji z nią.

Oferujemy naszym klientom transformacyjne doświadczenia, które wykraczają poza tradycyjne granice. Mając na celu zapewnienie jak największej satysfakcji klientów, oferujemy interaktywne spotkania w wirtualnej rzeczywistości. Możesz korzystać z sal konferencyjnych VR ze spersonalizowanymi rozmowami wideo prowadzonymi przez nasz przyjazny i kompetentny zespół CX (Amanda, Elene i Marta), działający zarówno w Alicante, jak i São Paulo. Wykorzystując zaawansowaną technologię i wiedzę specjalistyczną znalezioną w tych dynamicznych miastach, jesteśmy gotowi zapewnimy Ci niezwykłe możliwości spotkań online, które całkowicie zrewolucjonizują sposób interakcji z naszymi produktami.

Dzięki naszemu zespołowi oddanych ekspertów VR/AR będziesz miał szansę uzyskać dostęp do spersonalizowanych wskazówek i obszernej wiedzy. Dzięki demonstracjom w czasie rzeczywistym będziesz mógł podejmować świadome decyzje, doświadczając naszych produktów w środowiskach wirtualnych, które przeniosą Cię do innego wymiaru.

Odkryj nieograniczone możliwości, zdefiniuj na nowo swoją interakcję z naszą ofertą i przekonaj się na własne oczy, jak wirtualna rzeczywistość zmienia przyszłość interakcji, skorzystaj z szybkich reakcji, spersonalizowanej pomocy i podwyższonego poziomu satysfakcji dzięki naszej obecności lokalnej.

Przenieś nasz związek na nowy poziom i wspólnie odkryjmy cuda wirtualnej rzeczywistości!