tesup customers

Łączymy siły na rzecz zrównoważonej przyszłości: świętujemy 100-tysięcznego klienta TESUP!

W TESUP nie możemy się doczekać ujawnienia doniosłego osiągnięcia w naszym dążeniu do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości. Przygotujcie się na fanfary, gdy z dumą świętujemy naszego 100-tysięcznego klienta, co jest niezwykłym kamieniem milowym, który wyniesie naszą firmę zajmującą się rozwiązaniami w zakresie energii odnawialnej dla gospodarstw domowych na nowy poziom! Aby podziękować każdemu z naszych cenionych klientów, z radością oferujemy rabat w wysokości 100 GBP na wszystkie nasze produkty od 27 do 31 lipca z kodem „100K” . Z sercami przepełnionymi wdzięcznością udajmy się w podróż w czasie, aby przypomnieć sobie wyzwania, które pokonaliśmy i wspólne triumfy.

Globalny ślad

Skrzydła zmian TESUP poleciały do ​​ponad 50 krajów na całym świecie. W imponującej sieci 29 krajów z lokalnymi stronami internetowymi nasze produkty aktywnie zasilają obecnie wytwarzanie energii elektrycznej w ponad 50 krajach, co odzwierciedla nasz niezwykły globalny zasięg i wpływ. Przemierzyliśmy granice i oceany, docierając do każdego zakątka dzięki naszemu zaangażowaniu w dostarczanie zrównoważonych, niezawodnych i wysoce wydajnych rozwiązań energetycznych. Z dumą stoimy ramię w ramię z globalną społecznością, która podziela naszą niezachwianą wizję czystszej i bardziej zielonej planety.

Liderzy: Holandia, Niemcy i Wielka Brytania

Chociaż TESUP obsługuje klientów w wielu krajach, warto podkreślić znaczącą obecność naszych pionierów w Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Te trzy kraje wykazały wyjątkowy entuzjazm i zainteresowanie naszymi produktami, torując drogę do zrównoważonej przyszłości.

1. Holandia: Holandia, znana z postępowej polityki ochrony środowiska, całym sercem przyjęła rozwiązania TESUP w zakresie energii odnawialnej. Holenderskie gospodarstwa domowe rozumieją znaczenie zmniejszania swojego śladu węglowego. Warto zauważyć, że Holandia reprezentuje 10% cenionych klientów TESUP, co odzwierciedla ich silne zaangażowanie w zrównoważony tryb życia.

🏡 Oto szczery komentarz od jednego z naszych klientów z Holandii:

„Niedawno zainstalowałem turbinę wiatrową ATLAS X7 firmy TESUP i całkowicie zmieniła ona moje potrzeby energetyczne. Ta turbina wiatrowa to cud inżynierii. Jestem zdumiony ilością generowanej przez nią energii elektrycznej, która pozwala mi zasilać mój dom z czystą, odnawialną energią.”Erik F. z Flevoland, Holandia

2. Niemcy: Jako lider w stosowaniu energii odnawialnej Niemcy stanowią świetny przykład zrównoważonego życia. TESUP był świadkiem dużego zainteresowania i sprzedaży ze strony niemieckich klientów, którzy cenią niezawodność i wydajność naszych produktów. Razem napędzamy przejście na czystą energię w jednej z największych gospodarek Europy. Co ciekawe, Niemcy reprezentują 13% cenionych klientów TESUP, potwierdzając swoje zaangażowanie w bardziej ekologiczną i zrównoważoną przyszłość.

🏡 Jeden z naszych Klientów z Niemiec również podzielił się swoim doświadczeniem:

„Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrego o firmie TESUP. Ich produkty zmieniły sposób, w jaki wytwarzam i zużywam energię. Dzięki MAGNUM 5 mogłem wykorzystywać energię wiatru i znacznie zmniejszyć moją zależność od sieci. Jestem wdzięczny być częścią rewolucji w dziedzinie energii odnawialnej obok TESUP.” - Lucas D. z Thüringen, DE

3. Wielka Brytania: Wielka Brytania jest zdecydowanym zwolennikiem energii odnawialnej i wyznaczyła ambitne cele w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych. TESUP odegrał kluczową rolę we wspieraniu tej zielonej rewolucji, zapewniając gospodarstwom domowym w całej Wielkiej Brytanii dostępne i niedrogie rozwiązania w zakresie energii odnawialnej. Wielka Brytania reprezentuje 15% cenionych klientów TESUP, wykazując swój znaczący wkład w wdrażanie rozwiązań w zakresie czystej energii.

🏡 Posłuchajmy historii klienta TESUP z Wielkiej Brytanii:

„HERA firmy TESUP była dla mnie przełomowa. Jego konstrukcja i wydajność sprawiają, że jest to wyjątkowy produkt. Zainstalowałem go na swoim podwórku, generuje stałe dostawy czystej energii. Jest idealny dla mojej lokalizacji, ponieważ wiatry w moim rodzinne miasto jest dość mocne. To niesamowite widzieć, jaki wywieram pozytywny wpływ. "David L. z Walii w Wielkiej Brytanii

Jesteśmy światowym liderem o największej powierzchni instalacyjnej na świecie.

Społeczność kierowana zrównoważonym rozwojem

Od samego początku TESUP angażował się we wzmacnianie pozycji gospodarstw domowych na całym świecie dzięki innowacyjnym i niezawodnym rozwiązaniom w zakresie energii odnawialnej. Nasza misja promowania przyjęcia czystej energii i zmniejszania śladu węglowego odbiła się echem wśród zróżnicowanej społeczności osób pasjonujących się zrównoważonym rozwojem. Każdy klient dołączający do naszej rodziny TESUP wzmacnia nasze wspólne zaangażowanie w tworzenie lepszego świata dla przyszłych pokoleń.

Siła współpracy

Nasza podróż nie byłaby możliwa bez wspólnych wysiłków naszych klientów. Wasze opinie, sugestie i pasja do zrównoważonego rozwoju odegrały kluczową rolę w kształtowaniu naszych produktów i usług. Dzięki wspólnym doświadczeniom i historiom sukcesu zainspirowałeś innych do wykorzystania energii odnawialnej i przyczynienia się do czystszego świata.

Dzielenie się radością: filmy i zdjęcia od klientów TESUP

Oprócz szczerych opinii nasi niesamowici klienci byli na tyle uprzejmi, aby podzielić się swoimi doświadczeniami za pomocą filmów i zdjęć, pokazując, jak nasze rozwiązania w zakresie energii odnawialnej zmieniły ich domy i styl życia. Serce rośnie, gdy widzę radość i podekscytowanie właścicieli domów, którzy przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości.

Dołącz do Podróży

Aby wyrazić naszą wdzięczność, serdecznie dziękujemy każdemu klientowi TESUP i oferujemy 100 GBP ZNIŻKI na wszystkie nasze produkty z kodem „100K” od 27 do 31 lipca . Wasze zaufanie, lojalność i poświęcenie odegrały kluczową rolę w osiągnięciu tego niesamowitego kamienia milowego. Razem zmieniamy świat i inspirujemy innych do stosowania zrównoważonych praktyk.

Dziękujemy za bycie częścią podróży TESUP i korzystanie z czystej energii. Inspirujmy innych, kolejne 100 000 klientów i nie tylko!