top of page

Assan Aluminium wchodzi do produktów TESUP!

TESUP

Apr 12, 2022

Niezawodny dostawca

TESUP zawsze dążył do tego, aby jej produkty były jak najwyższej jakości. Wytwarzanie produktów we własnym zakresie pozwala TESUP kontrolować jakość wysyłanych produktów, budując reputację TESUP jako czołowego dostawcy krajowych turbin wiatrowych. Aby wesprzeć tę produkcję we własnym zakresie, TESUP musi mieć dostawcę doskonałej jakości, dostarczającego dobrej jakości materiały do ​​produkcji komponentów. Obejmuje to wiele różnych komponentów i surowców, w sumie ponad 200 różnych surowców i materiałów wchodzących do każdej turbiny wiatrowej TESUP. Jednym z najważniejszych i najczęściej używanych materiałów w produktach TESUP jest aluminium. Materiał ten, zwykle w postaci arkuszy, jest używany do produkcji i tworzenia wielu korpusów, płaszczy i łopatek turbin TESUP.Korzyści z nowych materiałów


Materiał ten jest doskonałym wyborem do zastosowania w turbinach wiatrowych ze względu na doskonały stosunek wytrzymałości do masy. Oznacza to, że materiał może wytrzymać dużą siłę bez zginania, a jednocześnie ma stosunkowo niską gęstość, jeśli chodzi o metale. W turbinie oznacza to, że siłę potrzebną do prawidłowego generowania energii z energii wiatru można osiągnąć przy użyciu lżejszych komponentów. Lżejsze elementy oznaczają, że turbina ma mniejszy moment bezwładności (co jest fizyczną właściwością układu obliczoną jako masa pomnożona przez odległość od środka obrotu).


Zasadniczo oznacza to, że turbina obraca się znacznie łatwiej niż równorzędna turbina wyprodukowana na przykład ze stali, mając jednocześnie podobny poziom wytrzymałości. W rzeczywistości ten doskonały stosunek wytrzymałości do masy jest powodem, dla którego aluminium i jego stopy są tak często stosowane w przemyśle lotniczym i podwoziach rakiet. W połączeniu z tym obfitość rud aluminium w skorupie ziemskiej sprawia, że ​​jest to stosunkowo niedrogi materiał. Pomagamy obniżyć koszty turbin wiatrowych TESUP dla Ciebie, klienta.

Wnętrze zbiornika paliwa rakietowego, ścianki wykonane są ze stopu aluminium! (https://www.flickr.com/photos/guitarded-pix/7039482197)niezawodny dostawca


TESUP już od jakiegoś czasu używa w swoich produktach materiałów aluminiowych, więc pytasz, co to za wiadomość? Jestem pewien, że po tytule tego bloga można wywnioskować, że TESUP ma kilka ekscytujących wiadomości! TESUP będzie teraz współpracować z Assan Aluminium, aby dostarczać TESUP wszystkie swoje potrzeby w zakresie aluminium w przyszłości! Assan Aluminium jest drugim co do wielkości producentem i dostawcą aluminium w Europie, co oznacza, że ​​firma ma ogromne doświadczenie w dostarczaniu aluminium i sposobach efektywnego wytwarzania tego ważnego metalu.Jest to bardzo ekscytujące nowe osiągnięcie dla TESUP, ponieważ firma rozwija się, ważne jest, aby zapewnić, że łańcuchy dostaw do produkcji turbin wiatrowych TESUP są silne i mają dużo miejsca na rozwój, aby nadążyć za rosnącym zapotrzebowaniem, które TESUP widział w ciągu ostatnich kilku lat. TESUP jest przekonany, że Assan Aluminium będzie doskonale pasować do przyszłych potrzeb możliwości produkcyjnych TESUP. Poprzez prestiżową pozycję firmy jako jednego z najbardziej płodnych producentów aluminium na świecie, firma pokazała historię niezawodnych dostaw.Zwiększona zdolność produkcyjna


To świetna wiadomość dla TESUP, biorąc pod uwagę różne globalne wydarzenia i kryzysy w ciągu ostatnich kilku lat, niektórzy dostawcy zmagali się z utrzymaniem właściwych i stałych dostaw surowców do różnych branż na całym świecie. To był problem dla TESUP. Wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem na krajowe turbiny wiatrowe TESUP, ponieważ zainteresowanie energią odnawialną rośnie, a ceny energii elektrycznej z sieci rosną astronomicznie, nierzetelni dostawcy spowodowali problemy z zaopatrzeniem wszystkich 200 surowców, z których powstaje turbina wiatrowa TESUP.To niestety doprowadziło do kilku opóźnień w produkcji TESUP i opóźnień klientów otrzymujących od czasu do czasu turbiny wiatrowe TESUP. Jednak z Assan Aluminium jako nowym dostawcą TESUP, TESUP ma znacznie większą pewność, że łańcuch dostaw będzie nieprzerwany. W końcu Assan Aluminium ma roczną zdolność produkcyjną 100 000 ton aluminium! To jest 1 km folii aluminiowej na minutę! To naprawdę świetna zdolność produkcyjna i powód, dla którego Assan Aluminium jest drugim co do wielkości producentem aluminium w Europie.Rada certyfikująca zielone referencje Assan Aluminium.


Assan Aluminium może pochwalić się również dobrymi referencjami odnawialnymi i ekologicznymi, czego TESUP, jako firma zajmująca się energią odnawialną, zawsze szuka u swoich dostawców. TESUP zdaje sobie sprawę, że aby stworzyć jaśniejszą przyszłość dla wszystkich na świecie, wszystkie etapy procesu produkcyjnego powinny być ekologiczne i odnawialne. Assan Aluminium bierze to na pokład dzięki swoim zakładom produkcyjnym. Firma uzyskała niedawno certyfikat w zakresie globalnych wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju przyznany przez inicjatywę Aluminium Stewardship Initiative (ASI). Wskazuje to, że firma uzyskała certyfikat, poprzez inspekcję na miejscu w zakresie zrównoważonego rozwoju praktyki w zakresie zarządzania, aspektów społecznych i aspektów środowiskowych.


Oznacza to, że firma kompensuje swoje emisje z zakresu 2 (emisje wytwarzane nie przez firmę, ale przez producentów energii elektrycznej wykorzystywanej do ogrzewania budynków należących do Assan Aluminium) z produkcją energii odnawialnej na miejscu. Oprócz wyraźnej redukcji śladu węglowego dzięki zastosowaniu recyklingu w domu, wysokowydajnych systemów filtrowania emisji i projektów zwiększających wydajność energetyczną. W rzeczywistości firma przeznaczyła 95 milionów dolarów na rozwój wielu projektów zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej w ciągu najbliższych trzech lat!

Więcej szczegółów na temat planów zrównoważonego rozwoju Assan Aluminium znajdziesz tutaj!

(https://www.asanaluminyum.com/en/news/news-from-us/assan-aluminyum-achieves-certified-in-global-standards-by-the-asi)


Wspaniale jest widzieć firmę tak zaangażowaną w zrównoważony rozwój. TESUP jest podekscytowany współpracą z Assan Aluminium przy produkcji wielu turbin wiatrowych TESUP w przyszłości!
Pozdrawiam słonecznie i wietrznie,

TESUP


bottom of page