top of page

TESUP i dostawa następnego dnia

TESUP

May 10, 2023

Z radością ogłaszamy, że będziemy oferować dostawę następnego dnia dla wszystkich naszych klientów wcześniej, niż się spodziewaliśmy.

Nasz zespół niestrudzenie pracuje nad poprawą naszych możliwości logistycznych i łańcucha dostaw i cieszymy się, że możemy podzielić się wiadomością, że teraz dostarczamy Twoje zamówienia z naszych lokalnych magazynów w zaledwie 24 godziny!


Oznacza to, że możesz spodziewać się otrzymania turbin wiatrowych TESUP szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze zaangażowanie w zadowolenie klientów zawsze było naszym najwyższym priorytetem i nieustannie dążymy do zapewnienia jak najlepszych wrażeń wszystkim naszym klientom.


Dzięki dostawie następnego dnia możesz mieć pewność, że otrzymasz towar szybko i sprawnie z naszych lokalnych magazynów, dając Ci więcej czasu na korzystanie z zalet turbin wiatrowych TESUP. Rozumiemy, że czas jest cenny i chcemy mieć pewność, że możesz otrzymać swoje produkty tak szybko, jak to możliwe.


Dziękujemy za wybranie firmy TESUP jako zaufanego dostawcy i cieszymy się, że będziemy nadal służyć Państwu na najwyższym poziomie jakości i wydajności.


bottom of page