top of page

TESUP podbija świat: Samodzielne nowe centra

TESUP

Sep 13, 2023

TESUP z dnia na dzień powiększa swoje biura na całym świecie

Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami, drodzy czytelnicy, niesamowitą aktualizacją. Oprócz naszych dziesiątek biur na całym świecie, otworzyliśmy dwa nowe biura. Jedno z nich znajduje się w kluczowym punkcie Europy Południowej, Skopje, a drugie w Anatolii, centralnym ośrodku dla klientów z Azji Zachodniej i Środkowej. Obie lokalizacje znajdują się tam, gdzie słońce i energia wiatrowa są obfite w najbardziej spokojnej naturze na świecie.


Oba służą jako regionalna siedziba TESUP na Europę Południową. Biura są obsługiwane przez zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy są odpowiedzialni za inżynierię, sprzedaż, marketing i obsługę klienta w regionach i na całym świecie.


Nowe biura są częścią trwającej ekspansji TESUP na nowe rynki na całym świecie. Otwarcie nowych biur jest ważnym kamieniem milowym dla TESUP. Pokazuje nasze zaangażowanie w rozszerzanie globalnego zasięgu i zapewnianie naszym klientom najlepszej obsługi.Urodziny w biurze*


Nowe biura są przestronne i dobrze wyposażone, zapewniając pracownikom komfortowe i relaksujące środowisko. Są to świetne miejsca do nawiązywania więzi, współpracy i wspólnego tworzenia trwałych wspomnień. Nowe biura pomogą nam osiągnąć nasze cele tworzenia lepszych rozwiązań zarówno dla naszych klientów, jak i całego świata. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ istnieje szansa, że nasze kolejne biuro pojawi się w Twoim mieście!

bottom of page