top of page

TESUP ponownie bije światowy rekord sprzedaży dziennych... Wszystkich czasów

TESUP

Aug 2, 2023

Jesteśmy zachwyceni ogłosić, że 31 lipca TESUP osiągnęło kolejny historyczny kamień milowy, ponownie bijąc światowy rekord sprzedaży turbin wiatrowych do użytku domowego! 🎉

Dziękujemy, naszym szanownym klientom, partnerom i członkom zespołu, za niezachwiane wsparcie. To znakomity wyczyn nie byłby możliwy bez was. Razem prowadzimy do zrównoważonej przyszłości!


W obliczu pilności zmian klimatycznych, poświęcamy się umożliwianiu właścicielom domów korzystania z czystych, odnawialnych rozwiązań energetycznych. Ten rekordowy dzień wzmacnia nasze zaangażowanie w innowacje i zadowolenie klienta. Inspiruje nas rosnące zainteresowanie zrównoważonym stylem życia. Każdy dom, który korzysta z naszej technologii, odgrywa kluczową rolę w walce ze zmianami klimatycznymi.


Ten kamień milowy symbolizuje nasz wspólny wysiłek na rzecz budowy bardziej zielonego świata. Będziemy nadal posuwać granice, dbając o to, żeby nasze produkty pozostawały na czele rynku energii odnawialnej.


Dziękujemy, że jesteście częścią tej niezwykłej podróży. Razem, będziemy nadal biją rekordy i pozytywnie wpływać na świat!

bottom of page