top of page

TESUP rozszerza produkcję do Macedonii

TESUP

Apr 27, 2023

Zrównoważone rozwiązania w zakresie energii odnawialnej w regionie Bałkanów

Jako wiodąca firma zajmująca się energią odnawialną, po raz kolejny z dumą ogłaszamy otwarcie naszego nowego zakładu produkcyjnego w Macedonii. Ten nowy obiekt, oprócz naszych istniejących zakładów produkcyjnych na całym świecie, pozwoli nam rozszerzyć nasze moce produkcyjne i lepiej służyć naszym klientom w regionie Bałkanów.


Tesup jest zaangażowany w dostarczanie zrównoważonych, odnawialnych rozwiązań energetycznych dla środowiska. Dzięki naszemu nowemu zakładowi produkcyjnemu w Macedonii będziemy mogli lokalnie produkować wysokiej jakości turbiny wiatrowe i panele słoneczne, zmniejszając emisje pochodzące z transportu i zmniejszając ogólny wpływ na środowisko.


Nasz nowy zakład w Macedonii odegra kluczową rolę w dostarczaniu naszych produktów do krajów sąsiednich, takich jak Kosowo, Serbia, Bułgaria, Grecja i Albania. Produkując lokalnie, znacznie ograniczymy emisję dwutlenku węgla związaną z wysyłką i transportem.


Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze możliwości produkcyjne w Macedonii i nie możemy się doczekać dalszego rozwoju najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, które pomagają chronić planetę i poprawiać jakość życia ludzi. Dziękujemy, że byliście świadkami naszych osiągnięć.

bottom of page