top of page

TESUP wspiera swoich ludzi edukacją wykonawczą z najlepszych uniwersytetów na świecie

TESUP

Feb 27, 2023

Tesup inwestuje w ludzi na głębokie uniwersytety, takie jak MIT.

Z dumą ogłaszamy, że TESUP wspiera kolegów w dalszej edukacji w zakresie światowej klasy. Od samego początku wspieramy niektórych naszych pracowników w ich MBA i szkolnictwie wyższym.


Uważamy, że edukacja jest potężnym narzędziem rozwoju osobistego i społecznego. Z tego powodu wspieramy ich w szkolnictwie wyższym poprzez wsparcie finansowe i moralne, takie jak sponsorowanie ich do uczestnictwa w programach na najbardziej prestiżowych uniwersytetach, takich jak MIT. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników stał się zakłóceniami w jutrzejszym przemyśle energii odnawialnej. Zapewnienie im edukacji kierowniczej na najwyższym poziomie jest tylko jednym z działań, które podejmowaliśmy w tym celu.


Bycie częścią ich podróży i świadkiem ich rozwijania kariery jest ekscytujące. Wiemy, że wspieranie nie tylko pomaga pracownikom rosnąć osobiście i profesjonalnie, ale także przyczynia się do pozytywnej kultury firmy, która ceni ciągłe uczenie się i rozwój.


W TESUP uważamy, że edukacja jest przez całe życie pościg i jesteśmy zaangażowani we wspieranie naszych pracowników, ponieważ nadal uczą się i rozwijają przez całe życie. Jest to wyraźna demonstracja naszego zaangażowania w ich rozwój osobisty i zawodowy i pokazuje, że cenimy naszych pracowników i ich przyszłość.


Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, że firmy TESUP zawsze wspierają je edukacyjnie i finansowo w ramach wysokich standardów międzynarodowych przez cały czas i poziomy.

bottom of page