top of page

Atlas 2.0 otrzymuje aktualizację!

Atlas 2.0 to jedna z najpopularniejszych turbin wiatrowych TESUP, z której korzysta się na popularną opcję dla każdego, kto szuka pionowej turbiny wiatrowej!


TESUP chce wydobyć jak najwięcej mocy z tej specjalnej turbiny TESUP, aby była ona coraz bardziej wydajna i dzięki temu generowała coraz więcej energii elektrycznej dla swoich użytkowników.


Dlatego TESUP zainwestuje w przyszłość Atlas 2.0, tworząc „TESUP Atlas 2.0 Powered by TESUP 5kW”. Nowa wersja tej klasycznej turbiny będzie wyposażona w generator trójfazowy TESUP 3 o mocy 5kW!Nowy generator z napędem bezpośrednim zmniejszy tarcie obecne w przekładniach i umożliwi obracanie się turbiny wiatrowej przy niższych prędkościach wiatru!


Jeśli jesteś zainteresowany zobaczeniem tych nowych generatorów w akcji, firma TESUP właśnie opublikowała kilka nowych filmów przedstawiających generatory przechodzące próbę wytwarzania energii!Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami w stosunku do oryginalnej turbiny. Jednak TESUP uważa, że ta inwestycja będzie tego warta na dłuższą metę!


Miej oko na więcej informacji i aktualności na temat tego najnowszego rozwoju!


bottom of page