top of page

Unikaj problemów z elektrycznością dzięki turbinie TESUP

Domy i firmy w całych Chinach doświadczają przerw w dostawie prądu. Oparcie krajowej sieci energetycznej na węglu spowodowało, że rząd ma problemy z nadążaniem za wahaniami mocy. Zwykle dzieje się tak w okresach szczytu energetycznego, ale w tym roku było to szczególnie problematyczne, ponieważ Chiny starają się zmniejszyć ogólny poziom zanieczyszczenia.


Ten problem może rozprzestrzenić się na inne kraje. Jeśli kraj musi szybko osiągnąć cele redukcji emisji dwutlenku węgla, stare elektrownie są szybko zastępowane nowszymi, czystszymi technologiami. Może to pozostawić luki w sieci elektroenergetycznej, prowadzące do niedoborów, których obecnie doświadczają Chiny.


Weź wytwarzanie energii elektrycznej w swoje ręce! Instalując domowe wytwarzanie energii w swoim domu, możesz mieć osobiste źródło energii elektrycznej nawet w przypadku awarii sieci. Turbina wiatrowa lub system paneli słonecznych TESUP to świetny sposób na osiągnięcie tego w domu lub firmie!#renewableenergy #windpower #windturbines #renewables #powergeneration #cleanenergy #turbines #nationalgrid #windenergy #renewablefuture #cleanfuture #alternativepower #noveldesign #tesup #grid

bottom of page