top of page

Całkowita produkcja energii z produktów TESUP na całym świecie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak duży wpływ ma TESUP na wytwarzanie energii odnawialnej na całym świecie? Cóż, nie zastanawiaj się więcej! W tym poście na blogu sprawdzimy, ile energii generują tysiące turbin wiatrowych TESUP w swoich domach na całym świecie!


W sumie turbiny TESUP mogą wytwarzać 3 800 000 watów energii elektrycznej w ciągu każdej sekundy! Daje to oszałamiające 3,8 MWh na godzinę, 90,9 MWh na dzień i 33,2 GWh na rok!


Jeśli musimy podać trochę kontekstu tak dużym liczbom, ta ilość energii elektrycznej mogłaby zasilić Danię z odrobiną zapasu energii! Można go również wykorzystać do zaspokojenia zapotrzebowania na energię elektryczną 12 296 przeciętnych europejskich gospodarstw domowych!


Zrównoważone wytwarzanie energii jest ważne dla TESUP, chcemy porównać ilość paliw kopalnych, które należałoby spalić, aby wytworzyć tę energię. Potrzeba byłoby 3800 generatorów gazu ziemnego o mocy znamionowej 1000 kW, aby nadążyć za mocą wytwarzaną przez turbiny wiatrowe TESUP. Te generatory musiałyby spalać 382 metry sześcienne gazu ziemnego na sekundę, aby pracować z pełną wydajnością!


Wytwarzając energię przy użyciu produktów TESUP, nasi klienci pomogli zmniejszyć globalną emisję CO2 o 840,4 kg na sekundę! Jeśli spojrzymy na tę wartość w ciągu roku, będzie to równowartość 26 500 000 ton dwutlenku węgla! Naprawdę imponująca liczba, a to nawet nie wspomina o redukcji innych zanieczyszczeń!#energiaodnawialna #emisje #wytwarzanie energii #savetheplanet #energia alternatywna #energia wiatrowa #zmiana klimatu #tesup #cleanplanet #cleanenergy #windenergy #greenenergy #windgenerator #cleanfuture #cleanair


bottom of page