top of page

Czy TESUP może ci pomóc?

TESUP wprowadza nowy światowy projekt!


Coraz więcej codziennych czynności wymaga do funkcjonowania energii elektrycznej. Niezależnie od tego, czy chodzi o komunikację z ukochaną osobą, gotowanie wody, czy oświetlanie pokoju. Te zadania nie stanowią problemu dla większości w krajach o dobrze rozwiniętej infrastrukturze i zamożnych populacjach.


A co się dzieje, gdy jesteś odizolowany od niezawodnej sieci? A może nie stać Cię na opłacenie dostarczonej Ci energii elektrycznej? Niestety tak jest w przypadku wielu ludzi mieszkających na całym świecie. Ci ludzie naprawdę skorzystaliby na posiadaniu własnego źródła zasilania do ładowania radia, nawadniania pól i oświetlania domów.


Jak więc można to zapewnić? Oczywiście odnawialne źródła energii! Energia wiatrowa i słoneczna są obecne na całym świecie i mogą być wykorzystywane jako sposób wytwarzania energii elektrycznej lokalnie i poza siecią.


TESUP wysyła na cały świat 20 turbin wiatrowych YUZO (wraz z ich kontrolerami ładowania) tym, którzy mogliby skorzystać z niewielkiej pomocy w wytwarzaniu własnej energii. Te przenośne turbiny mają moc znamionową 11,5 m/s 150 watów, wystarczającą do oświetlenia domu lub uruchomienia małej pompy.


Co więcej, TESUP przyjmuje aplikacje. Jeśli potrzebujesz turbiny YUZO, skorzystaj z poniższego linku!#YUZO #windturbines #domesticpower #renewableenergy #windfarm #alternativeenergy #tesup #electricalpower #cleanenergy #installation #propertydevelopment

bottom of page