top of page

Carolina poznałeś?

Jak wspomniano wcześniej, w poprzednim miesiącu rozpoczęliśmy „Serię powitania zespołu”. Naszym celem jest odsunięcie kurtyn i pokazanie wam fajnych rzeczy, które dzieją się za kulisami! A w tym miesiącu gościem jest Carolina, nasza własna superbohaterka w TESUP.


Poświęćmy chwilę, aby rzucić światło na naszą niesamowitą członkinię zespołu, Karolinę. Dzięki jej uważnemu wyczuciu szczegółów i niezachwianemu zaangażowaniu w zapewnienie płynnego działania naszych operacji stała się nieocenionym atutem naszego zespołu od czasu dołączenia w 2022 roku.Jako członek Działu Kontroli Wewnętrznej i Wsparcia (ISU), głównym zadaniem naszego superbohatera jest audytowanie, wspieranie i motywowanie wszystkich członków zespołu, dbanie o to, aby pracowali wydajnie i byli na bieżąco z codziennymi obowiązkami, zwłaszcza że działalność naszej firmy jest online. Dzięki dostępowi do niemal wszystkiego ma pełny wgląd w całą firmę i pilnuje, aby wszystkie działania przebiegały zgodnie z planem. W przypadku jakichkolwiek problemów szybko podejmuje niezbędne działania w celu certyfikacji pracowników i rozwiązania wszelkich wątpliwości. Jest także osobą, do której można uzyskać informacje zwrotne na temat wydajności, ogólne pytania HR oraz sugestie dotyczące ulepszeń lub skargi od pracowników.


Ale jak znalazła się w wydziale ISU? Cóż, to była niezła podróż! Zaczynała w Customer Experience Team, gdzie w bardzo przyjazny dla klienta sposób kontaktowała się z klientami ze wszystkich regionów TESUP. Jej wyniki i postępy zwróciły uwagę Zarządu, który zaproponował jej nowe wyzwanie w dziale ISU.


Praca w TESUP była dla Carolina ekscytującą przygodą, którą uwielbia z kilku powodów. Po pierwsze, docenia nastawienie firmy na rozwój w kierunku technologii i zielonej energii, zapewniając szerokie możliwości uczenia się i doskonalenia. Również jako praca zdalna pozwala jej pracować z dowolnego kraju, którego pragnie, a nawet odwiedzać naszą globalną siedzibę główną. Elastyczność godzin pracy to kolejna zaleta, ponieważ firma ceni jakość wykonanej pracy, a nie zwykłe taktowanie w godzinach.


Bycie częścią firmy, która dba o planetę i zrównoważony rozwój oraz wprowadzanie zmian w gospodarstwach domowych poprzez produkty czystej energii, napełnia ją dumą. Wreszcie, bardzo lubi współpracować z kolegami z różnych miejsc i uczyć się od ich różnych kultur i umiejętności, a wszystko to w ramach wspólnej misji wywierania pozytywnego wpływu na świat.


Jak więc wygląda typowy dzień z życia naszego Superbohatera ISU? Cóż, zaczyna od zagłębienia się w swoją skrzynkę odbiorczą, pilnego sprawdzania i odpowiadania na e-maile z różnych działów i źródeł zewnętrznych. Trzy razy w tygodniu organizuje również spotkania konsultacyjne z klientami dotyczące ich projektów. Czujne obserwowanie działań członków zespołu, śledzenie grafików i sprawdzanie obecności na naszych cotygodniowych spotkaniach to część jej codziennej rutyny.


Ale to nie wszystko, nosi również kapelusz HR, zarządza wydajnością, aktywnością i codziennymi stand-upami pracowników, a nawet wymyśla zabawne wydarzenia, takie jak Happy Hour lub sesje coachingowe dla zespołu. Jako członek ISU pisze cotygodniowe aktualizacje dotyczące działań i celów działu, w tym podsumowanie wykonawcze, które jest istotną częścią naszego cotygodniowego raportu.


To, co ją wyróżnia, to niezachwiana wiara w znaki i przeznaczenie, co dodaje jej osobowości odrobinę dziwactwa. Uważa, że nie jesteśmy predestynowani do doświadczania pewnych sytuacji w życiu, nawet jeśli mamy wolną wolę. Jej wyjątkowe spojrzenie na życie wnosi świeże spojrzenie do miejsca pracy, a jej współpracownicy często zwracają się do niej o poradę w sprawach pozazawodowych.


Oprócz niezwykłych umiejętności zawodowych ma również słabość do czekolady. Uwielbia to tak bardzo, że gdyby miała szansę, zamieniłaby posiłki na cukierki!


Kiedy nie jest zajęta utrzymywaniem porządku w TESUP, ma różnorodne zainteresowania. Regularnie chodzi na siłownię, aby zachować formę i zdrowie, pokazując swoje zaangażowanie zarówno w dobre samopoczucie osobiste, jak i zawodowe. Jest także zapaloną uczennicą i poświęca czas na naukę, pokazując swoje pragnienie wiedzy i rozwoju osobistego. A pod koniec długiego dnia lubi się zrelaksować, oglądając seriale przed snem, odprężając się przy wciągającej opowieści.W życiu osobistym jest samozwańczą domatorką, znajdującą ukojenie w spędzaniu czasu ze swoim chłopakiem w weekendy. Pasjonuje się również podróżami i od roku mieszka w USA, poznając tętniące życiem miasta Nowy Jork i Chicago podczas studiów na UIUC. Jej duch przygód i światowa ekspozycja ukształtowały ją na osobę, którą jest dzisiaj.


Nasza supergwiazda ISU w TESUP to prawdziwy klejnot, z jej skrupulatnym podejściem do swojej roli, wiarą w przeznaczenie, miłością do czekolady i zapałem do podróży. Wnosi unikalną perspektywę i wnosi wartość dodaną do firmy na więcej niż jeden sposób. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za to, że jest częścią naszego zespołu i nie możemy się doczekać, aby być świadkami jej dalszego rozwoju i sukcesów w TESUP! Nie przestawaj, ISU Superwoman!

bottom of page