top of page

Czy poznałeś Zehra?

Jesteście ciekawi, co dzieje się tutaj za kulisami? Cóż, nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ nasza seria „Witamy drużynę” jest tutaj, aby zaspokoić Twoją ciekawość! Co miesiąc będziemy przedstawiać Ci jednego z naszych niesamowitych członków zespołu, dając Ci wgląd w ich życie i to, co ich napędza.

Zaufaj nam, ta seria będzie świetna! Poczujesz się, jakbyś był tam z nami, poznając z bliska naszych niesamowitych ludzi. Więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj się na zachwyt naszego wspaniałego zespołu!


Dzisiejszym gościem jest Zehra, nasz własny detektyw cyfrowy, który zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. To ona utrzymuje nasze strony internetowe, sklepy Amazon, konta eBay i cyfrowe platformy marketingowe w wyróżniającym się kształcie.

Teraz możesz pomyśleć, że praca w cyfrowym hubie to zabawa i gry, ale nie zawsze jest to słońce i tęcza. Nasz cyfrowy detektyw musi być bystry i cały czas przy piłce, upewniając się, że wszystko działa płynnie i wydajnie.


Ale nie martw się, ona jest bardziej niż gotowa na to zadanie! Uzbrojona w swój niezawodny komputer i filiżankę kawy, z łatwością porusza się po niepewnych wodach cyfrowego świata. Jest jak superbohaterka, ale zamiast walczyć z przestępczością, walczy ze złym projektem strony internetowej i wolnym czasem ładowania strony.

A jeśli chodzi o znalezienie najbardziej odpowiednich rozwiązań dla naszych klientów, nasz cyfrowy detektyw jest profesjonalistą. Zna wszystkie najlepsze sztuczki i narzędzia w branży i zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów, aby pomóc naszym klientom odnieść sukces.


Więc następnym razem, gdy odwiedzisz jedną z naszych stron internetowych lub dokonasz zakupu na jednej z naszych stron internetowych lub Amazon, wiedz, że nasz cyfrowy detektyw stoi za kulisami, upewniając się, że wszystko działa płynnie.

Oprócz całej jej cyfrowej pracy detektywistycznej warto zauważyć, że jest z nami od października 2022 r. W tym czasie wniosła niesamowity wkład w nasz zespół.


Jednym z jej największych osiągnięć jest rozwój projektu Virtual Country Directors. Ten projekt zmienił zasady gry w naszej firmie, umożliwiając nam dotarcie do klientów na nowe i ekscytujące sposoby.


Ale to nie wszystko. Niestrudzenie pracowała również nad edytowaniem naszych projektów marketingu e-mailowego, aktualizując je, aby były bardziej atrakcyjne wizualnie i skuteczne. Ponadto ciężko pracowała, aktualizując projekty naszych sklepów Amazon i zmieniając opisy produktów w naszych opiniach Google.


Wszystkie te zmiany miały zauważalny wpływ na naszą działalność. Zaobserwowaliśmy wzrost sprzedaży, liczby odwiedzających witrynę, liczby otwieranych wiadomości e-mail i świadomości marki — wszystko dzięki jej ciężkiej pracy. Dzięki swoim umiejętnościom, doświadczeniu i poczuciu humoru jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju.


Zapytaliśmy ją, jak potoczyła się jej kariera, odkąd założyła TESUP. Jej własne słowa brzmią tak: „Jak wiesz, Tesup produkuje i sprzedaje turbiny wiatrowe i panele słoneczne, które zapewniają produkcję energii odnawialnej na całym świecie. Umożliwiło to firmie TESUP uzyskanie globalnej perspektywy z efektem obsługi na całym świecie. Dzięki ciągłym ulepszeniom i rozwojowi w dziedzinie marketingu cyfrowego, z dnia na dzień ulepsza się w narzędziach reklamowych i platformach marketplace”.A kiedy zapytaliśmy ją o ulubioną część pracy w TESUP, wyjaśniła: „Wspaniale jest być stale wspieranym przez Tesup, że twoje pomysły i praca są naprawdę cenione, twoje poświęcenie i pomysły są zawsze doceniane przez Tesup, co zwiększa twoją motywację”.Jeśli chodzi o zabawne fakty na jej temat: jest tak emocjonalna, że ​​musisz pomyśleć dwa razy, zanim coś powiesz, ponieważ potrafi płakać. Kocha zwierzęta bardziej niż ludzi. Jej duchowym zwierzęciem jest panda, możesz zgadnąć dlaczego? Jej mąż narzeka, że wszędzie się spóźnia i jest leniwa. Na szczęście nie jest taka w pracy. A jeśli chodzi o jej hobby, jej dwie ulubione rzeczy to jedzenie i spanie. Niezależnie od tego, czy jest to leniwa niedziela spędzona w łóżku z dobrą książką i paczką chipsów, czy południowa drzemka, która zamienia się w całonocną drzemkę, wie, jak najlepiej wykorzystać swój przestój.


Mamy szczęście, że mamy w naszym zespole tak utalentowanego i zabawnego pracownika. Sprawia, że wszystko działa jak dobrze naoliwiona maszyna i robi to wszystko z uśmiechem na twarzy. Nie moglibyśmy prosić o lepszego cyfrowego detektywa!