top of page

Czy spotkałeś Emre?

Czy z niecierpliwością czekasz na część 3 naszej wciągającej serii "Witamy w zespole"? Przygotuj się na intrygę, gdy przedstawimy Ci niezwykłych członków naszego zespołu TESUP. Wierzymy w odkrywanie zakulisowej magii, a w tym miesiącu rzucamy światło na Emre, naszego szanowanego dyrektora ds. badań i rozwoju w TESUP!Emre jest błyskotliwym umysłem odpowiedzialnym za rozwój techniczny i innowacje naszych produktów odnawialnych, w tym domowych turbin wiatrowych, elastycznych paneli słonecznych i różnych innych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Od momentu dołączenia do nas w 2019 r. Emre wywarł ogromny wpływ na nasze produkty i usługi. Ale nie jest zwykłym dyrektorem ds. badań i rozwoju - Emre nosił wiele kapeluszy i pracował w różnych działach TESUP, obejmujących logistykę i wsparcie posprzedażowe. Zastanawiając się nad rozwojem swojej kariery w TESUP, Emre powiedział: "Miałem okazję pracować w różnych działach, co dało mi szersze spojrzenie na sposób działania firmy. Pozwoliło mi to również lepiej zrozumieć nasze produkty i usługi".


Dla Emre tym, co wyróżnia TESUP, jest kultura sprzyjająca innowacjom i dynamicznym pomysłom. "Uwielbiam to, że nie boimy się przekraczać granic i myśleć nieszablonowo. To właśnie sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji" - wyjaśnił. Przejdźmy teraz do typowego dnia z życia Emre. Zaczyna od skrupulatnego planowania codziennego przepływu pracy i identyfikowania obszarów, w których można ulepszyć produkt. Następnie dzieli się swoimi ustaleniami z odpowiednimi zespołami, takimi jak produkcja i projektowanie, zapewniając płynną współpracę. Emre niezachwianie koncentruje się na swoich zadaniach, zapewniając, że są one tworzone, monitorowane i dostosowywane do wcześniej ustalonych terminów dla długoterminowych projektów badawczo-rozwojowych. Oczywiście przy określaniu przebiegu swoich projektów przywiązuje dużą wagę do wyników testów i informacji zwrotnych po sprzedaży.Ale talenty Emre wykraczają poza jego techniczny geniusz; jest także utalentowanym muzykiem. Od nastoletnich lat umiejętnie brzdąka na gitarze. Kiedy nie jest zanurzony w grze na gitarze, znajduje ukojenie w słuchaniu różnorodnej muzyki. W rzeczywistości muzyka towarzyszy mu podczas pracy nad projektami, ponieważ pomaga mu pozostać skupionym i zainspirowanym.


Muzyka nie jest jednak jego jedyną pasją. Emre jest zagorzałym entuzjastą przyrody i uwielbia spędzać weekendy na odkrywaniu cudów natury. Co zaskakujące, ten techniczny czarodziej posiada wrażliwą stronę i wyraża swoje emocje poprzez poezję. W wolnym czasie zanurza się w świecie literatury, czytając i pisząc własne poetyckie dzieła. Oczywiście nic nie sprawia mu większej radości niż spędzanie czasu z ukochaną rodziną. Emre łączy głęboka więź z żoną i synem i często wyruszają razem na weekendowe wycieczki, tworząc niezapomniane wspomnienia.


Jesteśmy naprawdę wdzięczni za to, że Emre jest integralną częścią naszego zespołu i każdego dnia wkłada w swoją pracę niezachwianą pasję i poświęcenie!bottom of page