top of page

Czy spotkałeś Nursu?

Witamy w 4. części naszej serii o zespole! W tym blogu mamy przyjemność przedstawić ci Nursu, niezwykłego dyrektora działu Customer Experience w TESUP. Zapnij pasy i przygotuj się na kolejną zabawną i pouczającą przygodę z naszym niesamowitym zespołem!Jest siłą, z którą należy się liczyć, jeśli chodzi o zapewnienie satysfakcji klientów i uczynienie ich doświadczeń z naszą firmą naprawdę wyjątkowymi. Dzięki szerokiemu zakresowi obowiązków technicznych projektuje, opracowuje, testuje i wdraża różne produkty, systemy i projekty. Od analizy systemów mechanicznych po pomoc klientom w ich zapytaniach technicznych, Nursu jest zaangażowana w poprawę wydajności i produktywności poprzez projektowanie systemów solarnych i wiatrowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów.


Dołączyła do rodziny TESUP półtora roku temu, a jej podróż zawodowa z nami była po prostu niesamowita. Zapytana o swój rozwój od momentu dołączenia do TESUP, wykrzyknęła: "Moja podróż z TESUP przerosła moje najśmielsze oczekiwania! Firma obdarzyła mnie zaufaniem, a moje obowiązki wzrosły wykładniczo. Pozwoliło mi to na ciągłe stawianie sobie wyzwań i doskonalenie się. Prowadziłam udane projekty, podróżowałam po świecie, a co najważniejsze, stałam się bardziej pewną siebie kobietą. Wszystko to przyczyniło się do gwałtownego wzrostu zadowolenia klientów naszej firmy!"


Co Nursu najbardziej lubi w pracy w TESUP? Cóż, lista jest dość obszerna! Uwielbia pozytywne środowisko pracy, które sprzyja współpracy i pracy zespołowej. Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego również odegrały kluczową rolę w jej podróży. Znacząca i pełna wyzwań praca utrzymuje jej zaangażowanie i motywację, a misja i wartości firmy doskonale pasują do jej własnych aspiracji. Nursu bardzo docenia również uznanie i wdzięczność, jakie otrzymuje od swoich kolegów i przełożonych. "W TESUP nie tylko dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie zielonej energii. Przyczyniamy się do lepszej przyszłości naszych dzieci, a to jest zaszczyt nie do opisania" - stwierdziła z dumą.Jako lider projektów naszych elektrowni słonecznych, Nursu przejęła stery niektórych z naszych najbardziej ambitnych przedsięwzięć. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu pomogła osiągnąć oszałamiający wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 92%. Nieustannie poszukuje nowych projektów i identyfikuje obszary do poprawy, napędzając firmę w świecie, który obejmuje rozwiązania w zakresie energii odnawialnej.


Przejdźmy teraz do kilku ciekawostek na temat Nursu! Przede wszystkim uwielbia wszystko, co futrzaste. Koty i psy zajmują szczególne miejsce w jej sercu i nie może się oprzeć przytulaniu się do nich, kiedy tylko ma okazję. A oto oszałamiający fakt: jest w stanie zebrać i zorganizować 30 plików dokumentów i złożyć wnioski projektowe w zaledwie dwa dni! Kiedy coś sobie postanowi, nic jej nie powstrzyma.


Poświęcenie, pasja i niesamowite osiągnięcia Nursu sprawiają, że jest ona nieocenionym członkiem rodziny TESUP. Mamy szczęście, że to ona przewodzi w zapewnianiu naszym klientom najwyższej jakości usług i zachęcaniu ich do korzystania z rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Z Nursu w naszym zespole przyszłość wygląda jaśniej niż kiedykolwiek!

bottom of page