top of page

Dlaczego potrzebujesz aplikacji mobilnej Tesup?

Ponieważ sprawiamy, że energia odnawialna jest dostępna dla wszystkich.


Pierwsi w branży energii odnawialnej! Z dumą przedstawiamy pierwszą na świecie aplikację mobilną przeznaczoną dla użytkowników produktów energii odnawialnej: aplikację TESUP.

Wszystkie aplikacje mobilne zapewniają użytkownikom wygodny dostęp do różnorodnych usług i informacji na smartfonach i tabletach. Aplikacja Tesup to coś więcej!


Jak wszyscy wiecie, w 2023 roku żyjemy w erze technologii. Powinniśmy korzystać z tej technologii w każdej dziedzinie naszego życia.


Mając to na uwadze, kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się uruchomić naszą aplikację mobilną zarówno w Google Play, jak i Apple Store, aby łatwo i bez marnowania czasu na komputery dotrzeć do Ciebie.


Jako wiodący dostawca rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, naszą misją jest udostępnianie zrównoważonej energii wszystkim i cieszymy się, że mamy naszą aplikację mobilną. Pobierz ją teraz i zacznij przejmować kontrolę nad zużyciem energii już dziś.


Aplikacja Tesup została zaprojektowana, aby pomóc naszym klientom w zużyciu energii odnawialnej i podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących wykorzystania energii. Dzięki naszej aplikacji klienci będą mogli przeglądać dane o zużyciu energii w czasie rzeczywistym, monitorować wydajność swoich paneli fotowoltaicznych i uzyskiwać dostęp do informacji o koncie w podróży.


Na naszym landingu mamy 4 główne sekcje:


Zakup: zacznij przeglądać produkty, korzystając z niesamowitych obrazów 3D i łatwo uzyskaj dostęp do informacji o produkcie. Udostępniamy specyfikacje produktów i wytyczne dotyczące instalacji. Kontynuuj, zobacz nasze produkty i dodaj do wykresu.


Customer Experience: Kupiłeś już produkty i potrzebujesz pomocy z produktem. Przejdź do drugiego slotu i wypełnij formularz. Możesz też kliknąć przycisk czatu w prawym górnym rogu strony, aby rozpocząć czat z naszymi ekspertami ds. klientów. Pozwól nam zająć się resztą, skontaktujemy się z Tobą natychmiast.


Edukacja: Możesz umówić się na indywidualne konsultacje z naszymi doświadczonymi członkami zespołu i inżynierami. Dodatkowo prowadzimy bezpłatne wykłady na temat energii odnawialnej, wystarczy się zarejestrować! Możesz także znaleźć serwis produktów dla klientów. Rozumiemy, że energia odnawialna może czasem być myląca, dlatego nasza aplikacja zawiera również zasoby edukacyjne, które pomogą naszym klientom zrozumieć korzyści płynące z różnych źródeł energii i jak najlepiej wykorzystać ich systemy energii odnawialnej. Zapraszamy do kontaktu!


Blog: Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na całym świecie, tematami związanymi z energią, aktualnościami, ta strona jest dla Ciebie! Kontaktujemy się z Wami za pośrednictwem naszych blogów. Twoja opinia jest dla nas cenna.


Nasza aplikacja jest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida i można ją bezpłatnie pobrać. Zapewniamy przejście na energię odnawialną za pomocą jednej aplikacji!


Kolejną ważną korzyścią płynącą z pobrania aplikacji Tesup jest przejrzystość i kontrola zapewniana przez naszą aplikację. Możesz przeglądać informacje o swoim koncie w dowolnym momencie i mieć dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do tworzenia bardziej ekologicznego świata.


W Tesup jesteśmy niezłomni w naszym zaangażowaniu w udostępnianie energii odnawialnej wszystkim. Nasza aplikacja to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki pracujemy nad tym celem.


Chcielibyśmy również poznać Twoją opinię na temat naszej aplikacji, abyśmy mogli ją ulepszyć. Naszym celem jest, aby cię uszczęśliwić i zapewnić najlepszą obsługę.