top of page

Ładowanie pojazdów elektrycznych za pomocą turbin TESUP!

Nadchodzi nowa era transportu. Kraje i firmy na całym świecie ścigają się, aby zastąpić obecne pojazdy napędzane paliwami kopalnymi czystszymi alternatywami. Źródłem energii, które ma zająć miejsce najbardziej popularnego silnika spalinowego, są pojazdy elektryczne zasilane bateryjnie.


Świetny! Mówisz, że z biegiem lat samochody będą wyrzucać znacznie mniej zanieczyszczeń, zmniejszając wpływ transportu osobistego na środowisko. Niestety nie jest to takie proste. Pojazdy elektryczne są tak czyste, jak ich źródło prądu. Na przykład, jeśli energia elektryczna, którą ładujesz swój pojazd elektryczny, jest wytwarzana w elektrowni węglowej, to wiele szkodliwych emisji zostało wygenerowanych w celu zasilania Twojego pojazdu.
Tu wkraczają turbiny TESUP! Wykorzystując siłę wiatru, w procesie wytwarzania energii elektrycznej nie są uwalniane żadne emisje. Uczynienie z turbiny TESUP czystego, zielonego źródła energii. Dzięki temu możesz korzystać ze swojego pojazdu elektrycznego bez emisji spalin!


Co więcej, TESUP oferuje szereg systemów zarządzania energią elektryczną, w tym niedawno ulepszony kontroler ładowania, który pomaga zarządzać energią elektryczną i dobrze łączyć się z turbiną TESUP.


Sprzęt, którego potrzebujesz do skutecznego ładowania pojazdu elektrycznego, pokazano na poniższym filmie! Do tej konfiguracji wystarczy podłączyć do turbiny kontroler ładowania, a następnie falownik sieciowy, aby umożliwić przesyłanie energii przez sieć do pojazdu elektrycznego!#electricalcomponents #off-grid #renewableenergy #chargecontroller #windturbine #windpower #energy #electricalpower #wind #betterfuture #betterenvironment #batterystorage #off-gridsystem #powermanagement #safetyequipment