top of page

Going Global London ‘22 – Panel Zrównoważonego Rozwoju

Tesup był na Going Global Exhibition w Londynie.





Tydzień temu ogłosiliśmy, że będziemy na wystawie Going Global, a teraz nadszedł czas. W dniach 16 i 17 listopada byliśmy na tej wystawie.


Pierwszego dnia targów Tesup spotkał się z gośćmi, wystawcami i współpracownikami z całego świata.


Nasza Dyrektor ds. Finansów, Amanda Pereira, specjalizująca się w Prezentacjach i Wykładach, wygłosiła przemówienie w panelu na temat zrównoważonego rozwoju i mówiła o zrównoważonym rozwoju; zamiar; jak zmniejszyć NetZero; podejmowanie działań w krótkim, średnim i długim okresie oraz ich skutki; ślad węglowy; ile kosztuje bycie zrównoważonym; oraz różnica między generacją słoneczną i wiatrową. Ponieważ w pełni popieramy zrównoważony rozwój i energię odnawialną, mieliśmy wiele do powiedzenia. Wygłosiła niesamowite przemówienie na temat zrównoważonego rozwoju z Rondi Allanem z Sustainable X i Waynem Cramerem z GW ENERGY, a także odpowiadała na pytania zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Ci, którzy do nas przyszli, mają wielkie szczęście, a właściwie to my mamy więcej szczęścia, widząc Was :)


Going Global to wielkie wydarzenie, w którym firmy mogą wchodzić w interakcje i poszerzać swoje relacje. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze spotkania z wystawcami i zwiedzającymi w Londynie. Razem lepiej dla zrównoważonego świata!








bottom of page