top of page

Inspirująca elektrownia zbudowana z produktów TESUP - Dowiedz się od cenionego klienta

Wyobraź sobie zrównoważoną elektrownię, która wykorzystuje nieograniczony potencjał energii odnawialnej. W Europie nasz ceniony klient przekształcił swoją wizję w rzeczywistość, budując przełomową elektrownię przy użyciu najnowocześniejszych produktów TESUP. Położona na zielonych wzgórzach nieruchomość jest teraz świadectwem ogromnego potencjału czystej energii.Dokonali właściwego wyboru, przekształcając swoją ziemię w kwitnące centrum energii odnawialnej z życiodajną energią elektryczną dzięki TESUP. Dowiedzmy się, dlaczego produkty TESUP są idealnym wyborem dla tego projektu:


Pozioma turbina wiatrowa TESUP Magnum 5


Nasza pozioma turbina wiatrowa MAGNUM 5 to prawdziwy cud, zaprojektowany w celu zapewnienia najbardziej niezawodnego i wydajnego wytwarzania energii wiatrowej. Jako najmocniejsza na świecie i najtrwalsza pozioma turbina wiatrowa, charakteryzuje się najniższą początkową prędkością wiatru, co czyni ją optymalnym wyborem dla farm wiatrowych. Jest w stanie zapewnić samodzielną moc 5 kW, a dzięki obrotowi rozpoczynającemu się przy prędkości wiatru zaledwie 3 m / s, duży obszar wychwytywania wiatru tej turbiny zapewnia płynny i nieograniczony ruch. Wykonana z odpornego na korozję włókna węglowego najwyższej jakości, może działać bezbłędnie nawet w niskich temperaturach, wytrzymując nawet -50C. Jej trwałość jest połączona z lekką konstrukcją i cichym mechanizmem działania, dzięki czemu stanowi harmonijny dodatek do każdego środowiska.


Półelastyczny panel słoneczny TESUP


Nasz panel słoneczny oferuje niezrównaną wszechstronność i wydajność. Dzięki niezwykłej mocy 205 W na metr kwadratowy jest w stanie zasilać różne urządzenia elektryczne oraz ładować akumulatory i falowniki. To, co go wyróżnia, to elastyczność i lekka konstrukcja, ważąca zaledwie 2 kg przy grubości zaledwie 1,39 mm. Elastyczność ta pozwala na dopasowanie do kształtu każdej powierzchni, dzięki czemu idealnie nadaje się do budowy ścian, zakrzywionych dachów, łodzi i farm wiatrowych. Nawet w warunkach słabego oświetlenia i zachmurzenia, jej specjalnie teksturowana powierzchnia zmniejsza odbicie światła i zwiększa wydajność.


W TESUP wierzymy, że energia odnawialna powinna być dostępna dla wszystkich. Dlatego nasze produkty są zaprojektowane tak, aby były przystępne cenowo, co czyni je doskonałym wyborem dla osób aspirujących do budowy elektrowni. Dzięki zaangażowaniu firmy TESUP w jakość, niezawodność i opłacalność, nasz klient był w stanie z łatwością stworzyć swoją elektrownię. Budowa elektrowni odnawialnej z produktami TESUP nie jest już odległym marzeniem, ale realistycznym celem, dzięki naszej wyjątkowo przystępnej ofercie.


Dołącz do rewolucji energii odnawialnej z TESUP. Nasze innowacyjne i niezawodne produkty, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, zmieniają sposób, w jaki wykorzystujemy czystą energię.

bottom of page