top of page

Jak podłączyć turbinę TESUP do sieci

Częstym pytaniem zadawanym przez klientów TESUP jest to, jak prawidłowo ustawić turbinę TESUP. Ten wpis na blogu i załączony film powinny pomóc w wyjaśnieniu kolejności podłączania turbiny wiatrowej do sieci. Jeśli nie masz doświadczenia w konfigurowaniu połączeń elektrycznych, możesz skonsultować się z profesjonalnym elektrykiem.Proces ten obejmuje 3 główne komponenty: turbinę wiatrową, kontroler ładowania i falownik.


Przede wszystkim podłącz 3 przewody do turbiny wiatrowej, po jednym dla każdej fazy generowanej mocy.


Podłącz każdy z tych przewodów do kontrolera ładowania w kolejności pokazanej na filmie, dokręcając je śrubami znajdującymi się w obudowie kontrolera ładowania.


Kontroler ładowania reguluje prędkość obrotową Twojej turbiny, dbając o to, aby połączenia elektryczne dołączone do turbiny nie były przeciążone i uszkodzone. Przetwarza również moc wyjściową prądu przemiennego turbiny na prąd stały.
Podłącz dwa przewody pokazane na filmie po drugiej stronie kontrolera ładowania, używając tej samej metody. Te przewody doprowadzają prąd do falownika.


Na drugim końcu przewodów przymocuj adaptery przewodów do końcówek przewodów, jak pokazano na filmie, i podłącz adaptery do falownika.Podłącz adapter do przewodu 3-fazowego na jednym końcu, upewniając się, że głowice przewodów są dobrze zamocowane. Podłącz adapter do wyjścia falownika. Drugi koniec przewodu należy podłączyć do domowej tablicy elektrycznej. W tym kroku zalecamy zatrudnienie elektryka, dla niego jest to prosta czynność, którą można wykonać w zaledwie 10 minut. Alternatywnie TESUP wkrótce opublikuje wideo na temat tego procesu. Subskrybuj nasz kanał YouTube, aby go nie przegapić!


Falownik przetwarza prąd stały z powrotem na prąd trójfazowy, czyli taki sam rodzaj energii, jaki jest używany w sieci.


Energię można następnie sprzedać do sieci!


Wybierz teraz swoją czystą przyszłość z turbinami wiatrowymi TESUP!


#konfiguracja#turbina wiatrowa#acpower#energiaodnawialna#energia#odnawialne#energiawiatrowa#czystaenergia#Atlas2.0#generatorelektryczny#lepszaprzyszłość#elektryczność#energiawiatrowa#wiatr#czysteśrodowisko#elektryczność