top of page

Magnum 5 po prostu staje się coraz lepszy!

TESUP poświęca się ciągłemu ulepszaniu swoich produktów. Turbina Magnum 5, która dopiero pojawia się na rynku, jest już ulepszona!


Nowy model będzie teraz wyposażony w okładzinę z włókna szklanego na głównym korpusie turbiny. Włókno szklane ma wiele zalet, jest odporne na korozję, nie pleśnie się, nie rdzewieje i nie przepuszcza płynów. Wszystko po to, aby Twoja turbina Magnum 5 działała w dobrym stanie przez wiele lat!


Włókno szklane ma również tę zaletę, że jest lekkim materiałem, dzięki czemu Magnum 5 jest zaskakująco lekki jak na swój rozmiar. Instalacja i montaż turbiny będzie teraz znacznie łatwiejszy dzięki lekkiemu korpusowi, który można łatwo ustawić na odpowiednią wysokość i wymaga mniej konstrukcji nośnej.


Nie tylko to! włókno szklane ma doskonałą odporność na odkształcenia, dzięki czemu Twoja turbina będzie mniej cierpieć z powodu wgnieceń i wgnieceń. W połączeniu z tym proces produkcji włókna szklanego może zapewnić bardzo gładką powierzchnię. Na Magnum 5 nie będzie żadnych nieestetycznych wybojów, dzięki czemu turbina będzie wyglądać ładnie, gdy się obraca!#Magnum5 #windturbines #fibreglass #domesticpower #renewableenergy #windfarm #alternativeenergy #tesup #electricalpower #cleanenergy #installation #newturbine #manufacturing