top of page

MasterX Wind Turbine - nowy produkt TESUP


Turbiny wiatrowe małej mocy to doskonała metoda dostarczania energii odnawialnej do gospodarstw domowych, sieci i infrastruktury miejskiej lub systemów poza siecią, gdy jest to wymagane. TESUP zebrał wcześniejsze doświadczenia i najnowsze technologie, aby uruchomić MasterX, turbinę wiatrową o osi poziomej (HAWT).


MasterX to właściwy wybór dla Ciebie, jeśli w Twojej lokalizacji panuje średnia prędkość wiatru 4-6 m/s. Możesz użyć tej mapy wiatru, aby to poznać. Przy dużych prędkościach wiatru sterownik ładowania turbiny wiatrowej z ręcznym wyłącznikiem hamowania zapobiega przeładowaniu akumulatorów i chroni turbinę podczas burzy. Można powiedzieć, że na obszarach o powszechnym zasięgu wiatru mniej wydajne jest posiadanie turbiny wiatrowej, która jest w stanie zapewnić maksymalną moc tylko kilka razy w miesiącu, gdy wiatr jest wystarczająco silny. To sprawia, że MasterX jest bardzo wyjątkową turbiną wiatrową, ponieważ jest bardzo wydajna przy niskich prędkościach wiatru.MasterX ma wysoki zwrot z inwestycji. Zróbmy podstawowe obliczenia. Przy dobrym wietrze 10 godzin MasterX może generować około 10 kWh dziennie. W ciągu roku daje 3650 kWh uzysku energii. Przyjmijmy, że cena energii elektrycznej wynosi 0,50 GBP za godzinę. MasterX może pomóc zaoszczędzić 1825,00 GBP. Sama turbina wiatrowa kosztuje tylko 380 funtów.

Lokalizacja jest naprawdę kluczowa dla obliczenia ROI.


Ponieważ do obsługi koni potrzebny jest dobry mistrz, potrzebna jest dobra turbina wiatrowa, aby wykorzystać siłę wiatru.#tesup #electronics #renewableenergy #greenenergy #alternativeenergy #windenergy #windpower #windturbines #cleanenergy #cleanenvironment #electricalpower #wind #researches #windpower #windspeedscales #MasterX