top of page

Międzynarodowy Dzień Kobiet i Wizjonerki TESUP

Międzynarodowy Dzień Kobiet to ważne coroczne wydarzenie obchodzone na całym świecie 8 marca w celu uznania społecznych, ekonomicznych, kulturalnych i politycznych osiągnięć kobiet oraz w celu propagowania równości płci i praw kobiet.


Międzynarodowy Dzień Kobiet jest okazją do świętowania osiągnięć kobiet i wezwania do większych działań i zaangażowania na rzecz równości płci. Jest to przypomnienie, że równość płci to nie tylko kwestia kobiet, ale kwestia praw człowieka, która dotyczy wszystkich.

Ponieważ dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet 2023, ważne jest, aby uznać rolę, jaką firmy i organizacje mogą odegrać w promowaniu równości płci i wzmacnianiu pozycji kobiet. Obejmuje to nie tylko rozwiązywanie problemów, takich jak równość wynagrodzeń i awansów, ale także tworzenie sprzyjającego i integracyjnego środowiska pracy, w którym kobiety mogą się rozwijać.


Z dumą możemy powiedzieć, że w naszej firmie ponad 85% pracowników to kobiety, które każdego dnia wnoszą cenny wkład w nasz zespół. Ponadto TESUP to firma, w której wszyscy członkowie zarządu to kobiety. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia różnorodności i integracji oraz jesteśmy zaangażowani w tworzenie środowiska, w którym wszyscy nasi pracownicy czują się szanowani i wspierani.


W Międzynarodowy Dzień Kobiet świętujemy osiągnięcia kobiet na całym świecie, w tym utalentowanych i oddanych kobiet z naszego zespołu TESUP. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy z nimi współpracować i nadal promować równouprawnienie płci zarówno w naszej firmie, jak iw szerszej społeczności.


Chcielibyśmy dodać cytaty z okazji Dnia Kobiet od naszych pracowników:


„Kobieta zmienia cały świat”

Atay


„Bycie kobietą jest tak cudowną boskością, że my kobiety generujemy najcenniejszą rzecz na świecie: życie. Jesteśmy mili, delikatni, delikatni, mądrzy, silni i potężni”.

Pereira


„Myślę, że bycie kobietą jest jednocześnie niesamowite i trudne! Uwielbiam być kobietą, dbać o siebie, mieć możliwość posiadania dziecka pewnego dnia i mieć siłę na prawie wszystko, czego chcę. Złą częścią bycia kobietą jest życie w strachu, strachu przed przemocą ze strony mężczyzn, przemocą i brakiem tych samych praw i wolności bez osądzania. Mam jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to się zmieni”.

Zanetti


„Życzę sprawiedliwego, równego i potężnego Międzynarodowego Dnia Kobiet dla wszystkich ludzi, zwłaszcza dla kobiet i wszystkich innych grup, które były uciskane na przestrzeni dziejów.

Życzę, aby na całym świecie skończyły się wszelkiego rodzaju przemoc i aby praca i sprawiedliwość były cenione…”

Aytekin


„Marzę o świecie, w którym pojawiają się wszystkie formy przemocy wobec kobiet

koniec, praca kobiet jest widoczna, kobiety i dziewczęta są wzmocnione i

zapewniona jest równość płci”.

Yildizli


„Życzę lepszego świata dla wszystkich kobiet na całym świecie. Jestem dumna z tego, że jestem kobietą, a moim celem jest wspieranie wszystkich kobiet bez względu na wszystko. W końcu prawa kobiet są prawami człowieka”.

Adiguzel


„Bycie kobietą sprawia, że czuję się silna. Im bardziej czuję tę siłę, tym bardziej staję się niezależna i doskonalona. Wiem, co mogę i wiem, co chcę robić. Mogę pracować, mogę się cieszyć, mogę tworzyć cuda, dla mnie, dla kobiet nie ma granic. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich kobiet! Mam nadzieję, że w kolejnych latach nie będziemy musieli podkreślać, jak ważne są kobiety i jak bardzo są cenne."

Catak


„Bycie kobietą to przywilej. Kobiety mają wszystkie prawa, powinny być ich świadome i zawsze walczyć o to, czego chcą. W TESUP wspieramy kobiety w pracy i liderki w zarządzie, mają równe prawa i głos z mężczyznami, a my jesteśmy dumni z naszych praktyk.”

Pekin


„Wierzę w lepszą przyszłość pod przywództwem kobiet”.

Aslan