top of page

Najbardziej produktywne przesilenie letnie z TESUP

W szkole nauczyliśmy się wielu tematów, ale nie wiedzieliśmy, jak przydadzą się one w naszym życiu. Co powiesz na naukę, że jedno z nich wiele znaczy w prawdziwym życiu, Przesilenie Letnie?


Czym jest przesilenie letnie?

Przesilenie letnie lub przesilenie letnie ma miejsce 21 czerwca, kiedy Ziemia osiąga maksymalne nachylenie w kierunku Słońca. Jest uważany za początek letniej półkuli północnej świata. Co za wspaniały sposób na powitanie słonecznych dni!


Musiałeś powiedzieć, w jakim przypadku możemy potrzebować tych informacji. Właśnie na to odpowie TESUP!
Im dłuższe światło dzienne, tym więcej energii


Wszyscy jesteśmy świadomi korzyści płynących ze światła słonecznego dla ludzi i przyrody, ale światło słoneczne oferuje nam więcej. Teraz jest właściwy czas, aby czerpać korzyści ze światła słonecznego jako energii odnawialnej.


Czy wiesz, że dzięki elastycznym panelom słonecznym TESUP możesz wygenerować do 210Wx12h = 2520wh energii w ten dzień, kiedy światło słoneczne jest najdłuższe, a także później? Nawet ty możesz wytworzyć więcej energii, jeśli pojedziesz dalej na północ, jak Norwegia. Na szczęście niektóre niesamowite rzeczy nie ograniczają się do jednego dnia, są wśród nich wydajność, którą można uzyskać z energii słonecznej i energia, którą można wytworzyć.


Tutaj masz naszą przyjazną sugestię, aby dodać swoją listę rzeczy do zrobienia na letnie przesilenie; Oprócz spędzenia wspaniałego dnia w ogrodzie z rodziną, możesz również bezproblemowo generować energię dla swojego domu i pojazdów elektrycznych.


Wszystko, czego potrzebujesz, to elastyczny panel słoneczny TESUP, on zajmie się resztą i możesz cieszyć się dniem po nałożeniu kremu przeciwsłonecznego.


Zacznijmy produkować własną energię w te słoneczne dni!