top of page

Przedstawiamy najnowszą innowację TESUP: Projekt kontroli turbin wiatrowych IoT

Zapomnij o wszystkim, co kiedykolwiek widziałeś! Wprowadzamy dla Ciebie nową technologię. Wyobraź sobie, że możesz kontrolować swoją turbinę wiatrową bezpośrednio z telefonu. Dzięki naszemu innowacyjnemu projektowi IoT (Internet of Things), TESUP zrewolucjonizuje sposób interakcji z turbiną wiatrową, czyniąc ją wygodniejszą i wydajniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki prostemu skanowaniu kodu QR klienci będą mogli bez wysiłku uzyskać dostęp do danych turbiny w czasie rzeczywistym, co zapewni im cenny wgląd i kontrolę.Zdalne sterowanie na wyciągnięcie ręki:


Wyobraź sobie następujący scenariusz: jesteś na zewnątrz i musisz pilnie wyłączyć turbinę wiatrową. Musiałbyś pędzić do domu, aby zatrzymać ją ręcznie. Ale teraz, dzięki aplikacji TESUP, będziesz mógł zdalnie zarządzać swoją turbiną wiatrową, zatrzymując ją natychmiast w określonych warunkach za pomocą aplikacji na telefonie. Wygoda i kontrola nigdy nie były bardziej dostępne.


Informacje oparte na urządzeniu i lokalizacji:


Aplikacja TESUP będzie oferować spersonalizowane dane i spostrzeżenia w oparciu o specyfikacje urządzenia i lokalizację użytkownika. Bądź na bieżąco z prędkością wiatru, nasłonecznieniem, temperaturą i wieloma innymi informacjami, dostosowanymi do Twojej konkretnej konfiguracji. Dzięki tym kompleksowym informacjom uzyskasz głębsze zrozumienie wydajności turbiny wiatrowej i ogólnej wydajności.


Opracowanie tego transformacyjnego projektu IoT było intensywną podróżą dla TESUP. Jednak nasze zaangażowanie w lepszą obsługę naszych klientów i integrację najnowocześniejszych technologii z naszym codziennym życiem napędzało nasze postępy. Z radością ogłaszamy, że ten wyjątkowy projekt, niespotykany na rynku, wkrótce stanie się rzeczywistością, wyznaczając nowe standardy w branży turbin wiatrowych.


Zapewniając klientom dostęp do danych w czasie rzeczywistym, możliwości zdalnego sterowania i spersonalizowanych spostrzeżeń, jesteśmy zdeterminowani, aby podnieść jakość korzystania z energii wiatrowej jak nigdy dotąd. Bądź na bieżąco z informacjami o zbliżającej się premierze tego przełomowego projektu, który wyznaczy nowe standardy w branży.


bottom of page