top of page

Nasze nowe biuro badawczo-rozwojowe w Alicante w Hiszpanii

Jako wiodąca firma w rozwiązaniach dla energii odnawialnej, mamy przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego biura badawczo-rozwojowego oraz lokalnego centrum wysyłkowego w Alicante, mieście położonym na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Alicante to centrum biznesu i innowacji, z tętniącym życiem ekosystemem start-upów i silną obecnością międzynarodowych firm.Przeprowadzka do Alicante stanowi ważny kamień milowy w naszej strategii ekspansji, ponieważ naszym celem jest tworzenie nowych technologii i dotarcie do ludzi w Europie Południowo-Zachodniej. Nowe biuro badawczo-rozwojowe zlokalizowane jest w Parku Naukowym, centrum innowacji i przedsiębiorczości, które skupia naukowców, firmy i inwestorów w dynamicznym ekosystemie wiedzy i kreatywności.


Współpracujemy również z University of Alicante, prestiżową instytucją znaną z doskonałości w badaniach i innowacjach.


TESUP dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pracownikom wspierające środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. W tym celu uzgodniliśmy z Uniwersytetem w Alicante, że zaoferujemy naszym pracownikom lekcje hiszpańskiego, które pomogą im zintegrować się z lokalną społecznością i kulturą.


Podczas naszej wizyty w Alicante, nasz Dyrektor Operacyjny miał okazję spotkać się z Estebanem Palayo i Marem Cerverą, kluczowymi postaciami lokalnej społeczności biznesowej, którzy dostarczyli cennych informacji na temat lokalnego rynku i otoczenia biznesowego. Spotkała się również z Jose Luisem Todoli Turro, bardzo doświadczonym profesorem na Uniwersytecie w Alicante, który będzie wspierał TESUP ES w projektach rozwiązań cyfrowych.


TESUP ES jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i energię odnawialną. Nasze nowe biuro jest wyposażone w punkty ładowania pojazdów elektrycznych, wspierające korzystanie z pojazdów elektrycznych, a także jest zasilane panelami słonecznymi, zmniejszając zależność od nieodnawialnych źródeł energii.


Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Alicante i innymi lokalnymi partnerami, TESUP ES ma dobrą pozycję do generowania nowych technologii i docierania do ludzi w Europie Południowo-Zachodniej. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i rozwój są wyraźnymi oznakami naszego zaangażowania w odpowiedzialne praktyki biznesowe.