top of page

Niekończąca się podróż: ewolucja portfolio produktów TESUP

TESUP jest wiodącym dostawcą w branży energii odnawialnej, z niezachwianym naciskiem na dostarczanie jakości, innowacji i zadowolenia klientów. Oferujemy gamę najwyższej jakości produktów energii odnawialnej, które są wydajne, niezawodne i łatwe w użyciu, co czyni nas preferowanym wyborem dla klientów na całym świecie.


Od czasu naszego powstania w 2016 roku w Wielkiej Brytanii odnieśliśmy wiele sukcesów i wprowadziliśmy wiele innowacyjnych produktów – każdy z nich jest najnowszą innowacją w swojej kategorii. Dzisiaj chcielibyśmy przeprowadzić Cię przez ewolucję naszego portfolio produktów.


Nasze zaangażowanie w ciągły postęp i innowacje znajduje odzwierciedlenie w naszym zespole doświadczonych inżynierów i techników, którzy dążą do opracowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Korzystając z najnowszego oprogramowania do projektowania i symulacji, optymalizujemy nasze produkty pod kątem wydajności i wydajności, zapewniając, że produkty TESUP są zawsze w czołówce branży.Nasza linia produktów stale ewoluuje i rozszerza się, koncentrując się na ulepszaniu istniejących produktów i włączaniu najnowszych technologii do naszych projektów. Nasza przygoda rozpoczęła się od wyprodukowania turbiny wiatrowej ATLAS 2.0, która miała moc 2 kW i została zaprojektowana z myślą o efektywności energetycznej i energetycznej. Model ATLAS 2.0 został później zmodernizowany, z większą dolną częścią nadwozia i systemem przekładni.


Kolejnym wprowadzonym przez nas produktem były regulatory ładowania, przeznaczone do regulacji napięcia i prądu z turbin wiatrowych i paneli fotowoltaicznych oraz sterowania ładowaniem akumulatorów i inwerterów. Idealne do użytku z turbinami wiatrowymi, te kontrolery mogą obsłużyć do 5 kW mocy. Następnie wprowadziliśmy nasz innowacyjny elastyczny panel słoneczny, lekki, przenośny i bardzo wydajny panel słoneczny, który może być używany w różnych zastosowaniach, w tym na kempingach, pływaniu łódką i aktywnościach na świeżym powietrzu.


Kontynuowaliśmy naszą podróż z turbiną wiatrową Atlas X - w wyniku naszego zorientowania na klienta i ciągłych innowacji. Został zaprojektowany tak, aby był bardziej niezawodny i wydajny niż ATLAS 2.0. Zawierał nową konstrukcję łopatek, większą średnicę wirnika i mocniejszy generator.


Jeśli chodzi o ewolucję naszych turbin poziomych, najpierw wprowadziliśmy MAGNUM 5, który zapewnia większą moc niż nasze poprzednie modele, z trójłopatową konstrukcją, która zwiększa wydajność i wydajność, co czyni go najpopularniejszą poziomą turbiną wiatrową na rynku. Nasza turbina wiatrowa MasterX to kolejna wysokowydajna turbina przeznaczona do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, o mocy wyjściowej 1 KW i zdolności do generowania energii przy niskich prędkościach wiatru. Przeprojektowana konstrukcja łopat sprawia, że jest cichsza niż wiele innych turbin wiatrowych i zaczyna się obracać przy prędkości wiatru zaledwie 3 m/s.


Kontynuowaliśmy modernizację naszej serii ATLAS, wprowadzając turbinę wiatrową ATLAS 4.0 wyposażoną w zaawansowaną technologię, która zwiększa jej wydajność i efektywność. Wprowadziliśmy również Home Energy Unit, kompaktowy i przenośny system przeznaczony dla osób, które chcą generować energię w ruchu, idealny na kemping, wycieczki kamperem lub inne zajęcia na świeżym powietrzu.

Kolejnym innowacyjnym produktem, idealnym do zastosowania na terenach pozbawionych linii energetycznych, była nasza jednostka energetyczna do nawadniania. Był łatwy w instalacji i może być używany zarówno z panelami słonecznymi, jak i turbinami wiatrowymi. Pompa prądu stałego mogła pobierać wodę z głębokości 20 metrów i pompować na łączną odległość 60 metrów.


Na dzień dzisiejszy modele ATLAS 7 i X7 to najnowsze innowacje w naszej serii ATLAS. Mają zupełnie inną konstrukcję dolnej części nadwozia, maksymalną moc generatora 7 kW, wyższą wydajność i bardziej nowoczesny wygląd. Oprócz nowej serii ATLAS, niedawno wprowadziliśmy nową Hera Wind Pro, naszą najbardziej zaawansowaną i wydajną turbinę wiatrową. Posiada unikalną konstrukcję ostrza, która redukuje hałas i wibracje. Jest w stanie samodzielnie wytworzyć moc 7 kW, zaspokajając codzienne zapotrzebowanie gospodarstw domowych na energię elektryczną, i ma mniejszy wpływ na środowisko dzięki dwułopatkowemu kształtowi wyprodukowanemu z mniejszej ilości materiału.


Jak widać, ewolucja naszego portfolio i innowacje nigdy się nie kończą. W TESUP jesteśmy zaangażowani w dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości, innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów. Nasza dotychczasowa podróż była pełna osiągnięć i będziemy nadal przesuwać granice innowacji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów.