top of page

Nowy produkt❗-jednostka energii nawadnianiaAby przetrwać, wszyscy potrzebujemy wody. Od tego zależy każda roślina i zwierzę na ziemi. Jednak najnowsze wiadomości i prognozy dotyczące warunków klimatycznych i dostępności wody na naszej planecie są bardzo niepokojące. Eksperci uważają, że suche lata mogą stać się nową normą z powodu zmian klimatycznych, rosnących temperatur oceanów i zmniejszonych opadów deszczu. Susza, która wypala znaczną część Unii Europejskiej, będzie najgorzej przeżywana od XVI wieku, ostrzega starszy naukowiec w służbie ds. susz Komisji Europejskiej (KE). „W tej chwili… wydaje się, że to najgorszy” rok od 500 lat, chociaż pełna analiza będzie musiała nastąpić retrospektywnie – powiedziała Andrea Toreti, starszy badacz we Wspólnym Centrum Badawczym WE, który opracowuje dane dla Europejskiego Obserwatorium ds. Susz . W lipcu Anglia przeżyła najbardziej suchy miesiąc od 1935 roku, według statystyk Met Office. W lipcu do Anglii spadło mniej niż jeden cal deszczu, czyli 23,1 milimetra.


Zielone rozwiązanie dla dużych miast


Według Met Office stanowi to 35% średnich opadów w Anglii w ciągu miesiąca. W marcu w Walii padało około dwóch cali deszczu, co stanowi 53% średniej miesięcznej; Irlandia Północna miała 1,8 cala, a Szkocja 3,3 cala, co stanowi 81% średniej. W sumie Wielka Brytania otrzymała 56% swoich średnich miesięcznych opadów w lipcu. Susze są wynikiem zmian klimatycznych spowodowanych przez człowieka. Niedawne pożary lasów w regionie iw całej Europie przypisuje się rekordowi suchej pogody. Fale upałów to druga połowa równania pożaru: gorąca, sucha pora pozostawia roślinność suchą. Według Sadiqa Khana, burmistrza miasta, wtorek, 19 lipca 2022 r., był najbardziej pracowitym dniem dla straży pożarnej w Londynie od czasów II wojny światowej. „Wyzwaniem w Londynie jest to, że mamy dużo trawy, dużo terenów zielonych i wiele z tego wpływa na nieruchomości. A kiedy nie masz deszczu przez dłuższy czas, kiedy trawa jest niesamowicie sucha, pożary mogą się bardzo szybko rozpocząć i rozprzestrzeniać jeszcze szybciej z powodu wiatru, a to prowadzi do zniszczenia nieruchomości.”Biorąc pod uwagę niemal krytyczną sytuację, która się rozwinęła, TESUP opracował i wyprodukował nowe urządzenie, które pomoże nam łatwiej przetrwać takie suche dni: Jednostka Energetyczna Nawadniania


Nasza jednostka energetyczna nawadniania to

  • Dostępny

Bardzo dobrze nadaje się do stosowania w miejscach, gdzie nie ma linii energetycznej.

  • Łatwy w użyciu

Kable + i - na panelach słonecznych mogą być używane po podłączeniu bezpośrednio do pompy DC. Przybliżony czas instalacji to około 30 minut.

  • Otwarty na nowe możliwości

Ponadto opcjonalnie można zintegrować dowolną turbinę wiatrową. Po wykonaniu tej integracji kable + i - na wyjściu CC są podłączone do pompy DC równolegle z panelami słonecznymi.

  • Obdarzony wysokimi umiejętnościami

Pompa prądu stałego jest w stanie pobierać wodę z głębokości 20 metrów i może być pompowana na łączną odległość 60 metrów. W ciągu godziny można pobierać łącznie 3 tony wody na godzinę.
Zabezpiecz swoje zasoby wodne już dziś dzięki TESUP!