top of page

Osiągnięcia TESUP w pierwszym kwartale kształtują przyszłość energii odnawialnej

Czy jesteś gotowy, aby usłyszeć o fantastycznych osiągnięciach i wynikach TESUP w pierwszym kwartale 2023 roku? Pracujemy nad wywarciem pozytywnego wpływu na świat i mamy fantastyczne wieści do przekazania. Osiągnięcia TESUP w pierwszym kwartale są świadectwem siły innowacji, wytrwałości i odpowiedzialności korporacyjnej.Przede wszystkim turbiny wiatrowe TESUP. Niedawno wprowadziliśmy Hera Wind Pro, naszą najnowszą turbinę wiatrową. Hera została zaprojektowana tak, aby była wydajna, trwała i estetyczna oraz mogła wyprodukować wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby zasilić całe gospodarstwo domowe. W międzyczasie nasza seria turbin wiatrowych ATLAS została zaktualizowana o nowe funkcje, takie jak mocniejszy generator, lepsza trwałość i opcje dostosowywania.


Zaangażowanie TESUP w badania i rozwój doprowadziło do stworzenia TESUP SuperCharge Remote. Ta mobilna bateria może być podłączona do samochodów elektrycznych w celu zwiększenia przebiegu lub do zwykłych samochodów jako oddzielna jednostka zasilania energią elektryczną i grzewczą na obszarach dotkniętych klęską żywiołową. Jest wszechstronny, wydajny i przeznaczony do użytku w różnych ustawieniach i sytuacjach. Dzięki tej innowacji TESUP przyczynia się do czystszej i bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich.


Dodatkowo TESUP wygrał przetarg na projekt elektrowni słonecznej z planem mocy zainstalowanej 60 MW. Ten projekt stanowi ważny kamień milowy na naszej drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości, nie tylko w zakresie wytwarzania energii produkcyjnej i wspierania rządów w produkcji energii elektrycznej, ale także w celu uzyskania wielu innych korzyści dla środowiska i społeczności. Nasz zespół ciężko pracuje, projektując i wdrażając elektrownię słoneczną, wykorzystując najnowsze technologie i najlepsze praktyki, aby zapewnić jej wydajność i niezawodność.


Aby lepiej służyć naszym klientom i partnerom, rozszerzyliśmy nasz globalny zasięg o nowe lokalizacje i centra regionalne w Alicante i Macedonii. Te nowe obiekty pozwalają nam świadczyć szybsze i wydajniejsze usługi naszym klientom na całym świecie.


W TESUP wierzymy w korporacyjną odpowiedzialność i oddanie społeczności. Dlatego z dumą wspieramy Akademię Koszykówki Kerema Gonluma i zapewniamy pomoc finansową oraz turbiny wiatrowe w strefach trzęsień ziemi.


TESUP robi również postępy w rewolucji cyfrowej, wprowadzając aplikację TESUP i jej aktualizacje, zbliżający się wirtualny salon wystawowy TESUP oraz otwierając firmę zajmującą się rozwiązaniami cyfrowymi. Te cyfrowe rozwiązania ułatwią klientom dostęp do ich systemów odnawialnych źródeł energii i monitorowanie ich, dodatkowo przyczyniając się do realizacji celu TESUP, jakim jest czystsza i bardziej zrównoważona przyszłość.


Te osiągnięcia to dopiero początek tego, co TESUP ma w zanadrzu na przyszłość. Dzięki naszemu niezachwianemu zaangażowaniu w innowacyjność, zrównoważony rozwój i odpowiedzialność korporacyjną kształtujemy przyszłość energii odnawialnej i wyznaczamy nowy standard doskonałości w branży. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co TESUP osiągnie w przyszłości, ponieważ nadal wywiera pozytywny wpływ na świat.