top of page

Osiągnięcie pełnej zdolności produkcyjnej przy 100% poziomach surowców

Z dumą ogłaszamy, że pomimo wszystkich braków materiałów, Tesup jest gotowy do produkcji. Setki właścicieli Magnum5 i Atlas 4.0 wkrótce połączą się ze swoimi turbinami wiatrowymi.

Jako lider w branży jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Państwu najlepszy produkt i usługę nawet w tych trudnych czasach. Wierzymy, że możesz sobie wyobrazić, jak wysokie są zdolności produkcyjne Tesup w odniesieniu do niedoboru.


Rzadkim pierwiastkiem najczęściej używanym w każdej dziedzinie w firmach elektrycznych jest silny magnes N42. Magnes neodymowy to najsilniejszy rodzaj magnesu trwałego dostępny na rynku. Jest kluczowym elementem w produkcji generatorów elektrycznych do turbin wiatrowych, dysków twardych komputerów, urządzeń elektrycznych, silników elektrycznych. W przemyśle przetwórczym silne magnesy neodymowe są wykorzystywane do ochrony produktów i procesów.

Faktem jest, że brakuje surowców, w tym silnych magnesów N42 i chipów elektronicznych. Powodem tego niedoboru jest silny popyt i brak podaży. Podczas pandemii wzrosło zapotrzebowanie na pracę z wykorzystaniem technologii domowych i wraz z niepewnością geopolityczną magnesy te stały się bardziej istotne. Te magnesy są łatwe do przetworzenia w unikalne kształty i są wydobywane tylko w kilku miejscach.


Jednak pomimo globalnego niedoboru surowców w postaci silnych magnesów N42 i chipów elektronicznych, Tesup planuje wyprodukować 1000 jednostek turbin wiatrowych Atlas i 300 Magnum w ciągu 3 tygodni.

Również Delta i Growatt Inverters przygotowują 1300 inwerterów sieciowych niskiego napięcia rozruchowego, które są priorytetowe dla TESUP. Niskie napięcie rozruchowe jest ważne, ponieważ im niższe napięcie rozruchowe, tym bardziej wydajna jest turbina. Przy mniejszej prędkości wiatru energia jest dostarczana do sieci wcześniej, co pozwala zaoszczędzić czas. Innymi słowy, turbina wiatrowa zaczyna działać bez utraty energii.


Tesup jest zawsze o krok do przodu, wkrótce połączysz się ze swoją turbiną wiatrową!