top of page

Ostrzeżenia o ekstremalnych warunkach pogodowych nadchodzą do TESUP!

Czy kiedykolwiek martwiłeś się, że trudne warunki pogodowe mogą uszkodzić Twoją turbinę wiatrową? Nie wiesz, w jakich warunkach pogodowych należy osłonić turbinę? Wraz ze zmieniającym się globalnym klimatem staje się to coraz trudniejsze do przewidzenia i zarządzania.


Jeśli to ty, TESUP ma zupełnie nową usługę, która będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom! Jakby subskrybentom poczty e-mail TESUP było mało otrzymywania wiadomości o najnowocześniejszej technologii TESUP, subskrybenci listy mailingowej otrzymają również automatyczne ostrzeżenia o nadchodzących trudnych warunkach pogodowych!


Dzięki temu zaawansowanemu ostrzeżeniu pogodowemu możesz zamknąć włazy i upewnić się, że Twoja posiadłość jest przygotowana na trudne warunki pogodowe. Pomoże to każdemu, kto nie jest pewien, kiedy pogoda jest zbyt ciężka, aby ich turbina wiatrowa mogła bezpiecznie działać.


Jeśli chcesz otrzymywać ostrzeżenia pogodowe oraz być na bieżąco z najnowszymi produktami TESUP, możesz zapisać się na listę mailingową na stronie internetowej TESUP. Po prostu otwórz nową stronę internetową TESUP i wprowadź swoją lokalizację i adres e-mail w zielonym wyskakującym okienku!