top of page

Poznaj nowe TESUP ATLAS 7 i X7, najchętniej wybierane turbiny wiatrowe na świecie!

Coś ważnego gotowało się w naszej kuchni od jakiegoś czasu i teraz nadszedł czas, aby się tym z Wami podzielić. Poznaj nowe ATLAS X7 i ATLAS 7! Nasze turbiny wiatrowe ATLAS zostały zmodernizowane i są teraz mocniejsze, trwalsze, bardziej ergonomiczne i stylowe niż kiedykolwiek! Dzięki nowemu generatorowi mogą wytwarzać do 7 kWh energii elektrycznej na godzinę.Turbiny wiatrowe TESUP ATLAS są najbardziej preferowanymi pionowymi turbinami wiatrowymi dla gospodarstw domowych na świecie. Jako światowy lider nieustannie pracujemy nad ulepszeniami naszych produktów, nawet w przypadku naszych bestsellerów, ponieważ innowacje nigdy się nie kończą. Więcej mocy, nowy, innowacyjny projekt i lepsza trwałość w bardzo przystępnej cenie!


Co nowego?


Więcej mocy, więcej prądu i oszczędności

Nowe modele ATLAS wyposażone są w mocniejszy i wydajniejszy generator o mocy 7 kW. Mogą generować nawet 168 kWh dziennie! NOWE modele ATLAS zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić lepszą przyczepność między korpusem a ostrzami, dzięki czemu podczas obracania się łopat ich ruch obrotowy (siła) jest przekazywany do generatora bez utraty mocy. Dzięki temu Turbiny Wiatrowe ATLAS są wydajniejsze.


Nowy stylowy i ergonomiczny design

Nowo ulepszony korpus zapewnia turbinom wiatrowym ATLAS bardziej nowoczesny wygląd i lepszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo nowy chłodny szary kolor sprawia, że produkty wyglądają naprawdę fajnie i premium!


Łatwiejszy montaż

ATLAS X7 posiada nową ramę prowadzącą, dzięki której montaż jest jeszcze łatwiejszy. Dzięki tej nowej ramie bardzo łatwo jest utrzymać skrzydła w jednej linii, aby pasowały do górnego kołnierza. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć turbinę wiatrową zgodnie z każdym krokiem w instrukcji obsługi produktu. Cały proces montażu zajmuje tylko 30 minut.


Lepsza trwałość

Teraz w obu modelach ATLAS stosujemy łączniki ze stali nierdzewnej, aby zapewnić lepszą trwałość.


Dostosowywanie

Nowy ATLAS X7 oferuje opcje z 6 lub 12 łopatami, aby dostosować liczbę łopatek w Twojej turbinie w zależności od średniej prędkości wiatru w Twojej lokalizacji.Teraz możesz cieszyć się wytwarzaniem czystej energii dzięki bardziej wydajnym, trwałym i stylowym produktom TESUP. Już dziś zamów swoją turbinę wiatrową ATLAS, połączenie mocy i innowacyjnego projektu.
bottom of page