top of page

Poznałeś już Elene?

Witamy w części 5 serii Team! Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić wam Elene, naszego nowego eksperta ds. komunikacji w TESUP! Przygotuj się na zaskoczenie jej supermocą budowania przyjaznych więzi z naszymi klientami i tworzenia pozytywnego i przyjaznego środowiska dla wszystkich. Od szerzenia radości i śmiechu po wywieranie realnego wpływu na świat, Elene jest nową błyszczącą gwiazdą naszej rodziny TESUP! Więc zapnij pasy i dołącz do nas na kolejną ekscytującą podróż z naszym niesamowitym zespołem!Każdego dnia ma przywilej zdobywania wiedzy na temat niemal każdego działu, podejmując inicjatywę zgłębiania tematów, które mogą okazać się cenne w jej przyszłych przedsięwzięciach. Od nauki o elektryczności po gromadzenie wiedzy z różnych działów, takich jak marketing, logistyka, produkcja i nie tylko, Elene czuje, że jest w ciągłej podróży rozwoju i samodoskonalenia. Bycie otoczonym przez zespół, który jest pasjonatem wywierania pozytywnego wpływu na planetę, sprawia, że jej praca w TESUP jest jeszcze bardziej znacząca i satysfakcjonująca.


Praca w TESUP była dla Elene przygodą życia. Była mile zaskoczona niezwykłymi możliwościami, które pojawiły się na jej drodze, utwierdzając ją w przekonaniu, że życie jest pełne niesamowitych możliwości. Ta dynamiczna firma rozumie wartość doceniania potencjału swoich pracowników i aktywnie wspiera ich rozwój i awans. Elene czuje się, jakby trafiła w dziesiątkę, będąc częścią tej wzmacniającej rodziny, która zachęca do ciągłego doskonalenia się i wydajnej pracy.


Ale czekaj, to nie wszystko! Ulubioną rzeczą Elene w pracy w TESUP jest wyprzedzanie trendów, przyjmowanie innowacji i myślenie ponadprzeciętne. W tej firmie nie chodzi tylko o sprzedaż; jej misją jest walka ze zmianami klimatycznymi i tworzenie bardziej zrównoważonej przyszłości. Od opracowywania zielonych technologii po wspieranie zrównoważonego stylu życia, TESUP wykazuje głębokie poczucie odpowiedzialności za planetę i jej mieszkańców. I zgadnij co? Elene jest teraz częścią tej niezwykłej podróży!


A teraz zabawny zwrot akcji! Ma wspólny cel z firmą, w której pracuje: przyczynianie się do dobrobytu ludzkości. Elene prowadzi aktywny i sportowy tryb życia, biegając jak wiatr i ćwicząc na siłowni każdego dnia! Zależy jej na podnoszeniu świadomości na temat zdrowego stylu życia, a jej pasja do zrównoważonego rozwoju i zdrowego środowiska sprawia, że jej praca jest jeszcze bardziej znacząca. Jest jeszcze jedna ciekawostka o Elene: uwielbia szczeniaki! Kiedy nie jest zajęta ratowaniem świata za pomocą swoich supermocy komunikacyjnych i promowaniem zrównoważonego rozwoju, często można ją spotkać przytulającą i bawiącą się z uroczymi szczeniakami.Elene, superbohaterka komunikacji, robi prawdziwą różnicę na świecie, jedna pozytywna interakcja na raz! Dzięki jej zaraźliwemu entuzjazmowi i zaangażowaniu w bardziej ekologiczną przyszłość, pozostawia trwały wpływ na naszych klientów i naszą planetę. Mamy szczęście, że jest częścią naszej rodziny TESUP! Nie przestawaj błyszczeć, Elene! Jesteś prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich!


bottom of page