top of page

Przedstawiamy najbardziej zrównoważoną ciężarówkę do tej pory: TESUP Power Truck!

W TESUP codziennie opracowujemy nowe innowacyjne rozwiązania, aby przyspieszyć przejście świata na energię odnawialną. Zrównoważony rozwój jest podstawą wszystkiego, co robimy. A dzisiaj z dumą przedstawiamy naszą najnowszą koncepcję projektową: TESUP Power Truck, naszą nową ciężarówkę elektryczną pełną mocy i możliwości!

Wyobraź sobie świat, w którym energia elektryczna nigdy nie jest poza zasięgiem i jest wytwarzana w sposób zrównoważony, nawet w przypadku nadzwyczajnych wydarzeń lub okoliczności, takich jak klęski żywiołowe, wypadki, wojny lub inne sytuacje awaryjne, które powodują zakłócenia w dostawach energii. Nowa ciężarówka TESUP Power Truck została zaprojektowana jako nowe zrównoważone rozwiązanie zapewniające czystą energię zawsze i wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.


Kraje nadal pozostają połączone z paliwami kopalnymi, dotując ropę, węgiel i gaz, powodując zanieczyszczenie powietrza i globalne ocieplenie. Power Truck to kolejny innowacyjny projekt TESUP, który pomaga osobom, organizacjom i rządom w ograniczaniu emisji i unikaniu gorszych zdarzeń. Łączy w sobie nasze produkty do wytwarzania i magazynowania energii, wykorzystując w pełni elektryczną ciężarówkę jako platformę, dzięki czemu nasze rozwiązanie jest w 100% samowystarczalne i mobilne. Wiatr i słońce to wszystko, czego potrzebuje ta inteligentna ciężarówka.

W TESUP Power Truck nasze najpotężniejsze turbiny wiatrowe i elastyczne panele słoneczne są połączone z ogromnym akumulatorem litowo-jonowym o mocy 500 kWh, aby generować i przechowywać energię, która może dostarczać energię elektryczną do domów, wiosek, szpitali, sal koncertowych i wszelkich innych miejsc, w których występuje duża energia źródło jest potrzebne.


Nasze nowe futurystyczne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i przygotować się na potencjalne przerwy w dostawie prądu w najbliższej przyszłości.
Amerykańska Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego, FEMA (https://www.fema.gov/) a niewiele z najbardziej rozwiniętych armii świata przeszło już na zrównoważoną energię dzięki TESUP. Ty i twoje organizacje możecie uczestniczyć w tej zmianie i pomóc ratować Ziemię.

Bądź na bieżąco, więcej informacji na temat TESUP Power Truck i naszych nowych innowacyjnych produktów!