top of page

Przedstawiamy nowy Hera Wind Pro: naszą turbinę wiatrową nowej generacji!

Wykorzystanie siły wiatru zawsze było marzeniem osób i firm dbających o środowisko. A teraz z radością ogłaszamy nadejście Hera Wind Pro, turbiny wiatrowej nowej generacji, która idzie o krok dalej w sposobie generowania czystej energii.


Hera, nazwana na cześć potężnej greckiej bogini, została zaprojektowana tak, aby była wydajna, trwała i estetyczna. Dzięki generatorowi o mocy 7 kW Hera Wind Pro może wytworzyć wystarczającą ilość energii elektrycznej do zasilenia całego gospodarstwa domowego, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zmniejszyć swój ślad węglowy bez uszczerbku dla jakości.

Jednak tym, co wyróżnia Herę spośród innych turbin wiatrowych, jest jej innowacyjna konstrukcja. Kształt z dwoma ostrzami jest wytwarzany przy użyciu mniejszej ilości materiału, dzięki czemu jest lżejszy, bardziej kompaktowy i bardziej przyjazny dla środowiska. Ta nowa konstrukcja pozwala również na najniższą początkową prędkość wiatru, co oznacza, że Hera może generować moc nawet przy najlżejszym wietrze.


I to nie wszystko. Hera wykorzystuje wysokiej jakości materiały, w tym elementy montażowe ze stali nierdzewnej, nakrętki z włókna oraz nadające się do recyklingu folie ochronne, które chronią ją przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami, zapewniając jej trwałość i długowieczność.


Hera jest dostępna w trzech oszałamiających nowoczesnych opcjach kolorystycznych, w tym Pearl Beige, Pearl Blackberry i Smoke Grey+Red. Te ponadczasowe i klasyczne opcje kolorystyczne sprawiają, że Hera idealnie pasuje do każdego krajobrazu, niezależnie od tego, czy jest to podwórko mieszkalne, czy nieruchomość komercyjna.


Ale to, co wyróżnia Herę, to ulepszona podstawa korpusu, która pozwala na łatwiejsze mocowanie do powierzchni, zapewnia lepszą ochronę i zapewnia czystszy wygląd. Ponieważ ma mniej ostrzy, proces instalacji jest krótszy i zajmuje tylko 15 minut.


Generując czystą, odnawialną energię, Hera Wind Pro pomoże Ci zmniejszyć zależność od paliw kopalnych i obniżyć emisję dwutlenku węgla. Teraz jest dostępny w przedsprzedaży. Będzie produkowany co miesiąc w ograniczonych ilościach, więc zamów teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać go jako pierwszy z kwietniową datą dostawy.

Wierzymy, że Hera ma potencjał, aby zmienić sposób, w jaki myślimy o turbinach wiatrowych. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, wydajnemu generatorowi, mniejszemu wpływowi na środowisko i niezawodności, Hera jest naprawdę następną generacją turbin wiatrowych. Jeśli więc chcesz być pierwszym, który go otrzyma, zamów w przedsprzedaży już dziś i dołącz do naszych uprzywilejowanych klientów!


bottom of page