top of page

Przezroczyste elastyczne panele słoneczne Tesup: przenośne, mocne i trwałe!

W ostatnich latach energia słoneczna stała się popularnym źródłem energii odnawialnej. Jednak tradycyjne panele słoneczne są często nieporęczne i trudne w manewrowaniu, co ogranicza ich użycie w niektórych ustawieniach. W tym miejscu pojawiają się elastyczne panele słoneczne. Te lekkie i elastyczne panele oferują szereg korzyści w porównaniu z tradycyjnymi panelami słonecznymi.


TESUP produkuje wysokiej jakości elastyczne panele słoneczne, które mogą być wykorzystywane w różnych zastosowaniach. Dzięki technologii cienkowarstwowej nasze panele są znacznie cieńsze i lżejsze niż tradycyjne panele słoneczne. To sprawia, że idealnie nadają się do użytku na kempingu, w łodzi lub w kamperze, gdzie przestrzeń i waga są na wagę złota.

Jedną z największych zalet elastycznych paneli słonecznych jest ich wszechstronność. Nasze panele można montować na zakrzywionych powierzchniach, takich jak dach kampera, a nawet integrować je z plecakami lub ubraniami w celu ładowania w drodze. To czyni je idealnymi dla każdego, kto chce generować energię odnawialną w ruchu.


Kolejną zaletą naszych elastycznych paneli fotowoltaicznych jest ich trwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych paneli słonecznych, które mogą pęknąć lub pęknąć pod wpływem silnych uderzeń, nasze panele są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na zginanie i skręcanie. Dzięki temu idealnie nadają się do użytku w trudnych warunkach zewnętrznych lub w warunkach morskich, gdzie narażenie na słoną wodę może stanowić problem.


Oprócz swojej elastyczności i trwałości, nasze elastyczne panele słoneczne są bardzo wydajne. Są w stanie przetwarzać światło słoneczne w energię elektryczną z dużą szybkością, co czyni je niezawodnym źródłem energii nawet w warunkach słabego oświetlenia.


Cechy elastycznych paneli fotowoltaicznych TESUP:


  • Wytwarzanie mocy 205 W / m2: Te elastyczne panele słoneczne są niezwykle wydajne, generując 205 W mocy na metr kwadratowy. To czyni je doskonałym wyborem do zasilania różnych urządzeń.


  • Elastyczne i lekkie: Te elastyczne panele słoneczne ważą zaledwie 2 kg i mają zaledwie 1,39 mm grubości i są niezwykle lekkie i łatwe w transporcie. Są również elastyczne, co oznacza, że można je wygiąć w celu dopasowania do kształtu dowolnej powierzchni, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania na ścianach budynków, zakrzywionych dachach, łodziach, przyczepach kempingowych i kamperach.


  • Super mocne i trwałe: pomimo lekkiej konstrukcji te elastyczne panele słoneczne są bardzo mocne i trwałe. Wytrzymują nawet ciężar chodzącej po nich osoby, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań zewnętrznych.


  • Super łatwa instalacja dzięki dwustronnym taśmom z tyłu: te elastyczne panele słoneczne są niezwykle łatwe w montażu. Są wyposażone w dwustronne taśmy z tyłu, dzięki czemu proces instalacji jest szybki i prosty.


  • Wysoka odporność na słoną wodę z uszczelnioną wodoodporną konstrukcją: te panele słoneczne są specjalnie zaprojektowane, aby były odporne na słoną wodę, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań morskich. Mają również uszczelnioną wodoodporną konstrukcję, co oznacza, że są odporne na trudne warunki pogodowe.


  • Specjalnie teksturowana powierzchnia: Powierzchnia tych paneli słonecznych jest specjalnie teksturowana, aby zmniejszyć odbicie światła i poprawić wydajność w warunkach słabego oświetlenia i zachmurzenia. To czyni je doskonałym wyborem do stosowania w miejscach o mniejszym nasłonecznieniu.

Ogólnie rzecz biorąc, nasze elastyczne panele słoneczne są innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem dla każdego, kto chce wykorzystać moc słońca. Są wydajne, łatwe w montażu i odporne na trudne warunki pogodowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zasilać łódź, przyczepę kempingową czy samochód kempingowy, te panele słoneczne są doskonałym wyborem. Po co więc czekać? Zainwestuj w elastyczne panele słoneczne TESUP już dziś i zacznij czerpać korzyści z energii odnawialnej.