top of page

Rosnące Koszty Energii? Zacznij sprzedawać swoją moc!

Czy zauważyłeś ostatnio wzrost i tak już drogich rachunków za media? Cóż, głównym winowajcą tego wzrostu jest dramatyczny wzrost rachunków za energię elektryczną, nawet o 50% w porównaniu z zeszłym rokiem!


Wzrost ten przypisuje się wielu czynnikom, przy czym wzrost cen gazu ziemnego i opóźnienia w realizacji bardzo potrzebnych projektów infrastruktury wytwarzania energii elektrycznej na całym świecie stanowią problem.


Ale to nie wszystkie złe wieści, szczególnie dla klientów TESUP. Ponieważ ceny energii elektrycznej są wyższe, każda energia elektryczna, którą możesz wytworzyć w swoim domu i sprzedać z powrotem do sieci, przyniesie Ci większe zyski niż zwykle!


Więc nie zwlekaj, uruchom turbinę TESUP i wiruj na swoim dachu, aby skorzystać z tych wysokich cen energii elektrycznej, zmniejszając czas zwrotu z inwestycji w turbinę. Unikaj wydawania dodatkowych pieniędzy na energię elektryczną przy obecnych wysokich cenach, generując własne!


Nie wiesz, której turbiny użyć lub gdzie ją zainstalować? Nie pozwól, aby to powstrzymało Cię przed instalacją turbiny! TESUP może zapewnić Ci wirtualną usługę architektoniczną. Jeśli dostarczysz TESUP zdjęcia swojej nieruchomości, inżynierowie TESUP mogą polecić, jaki typ turbiny zainstalować i gdzie.


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, kliknij poniższy link!
#tesup #savings #covid #economy #investors #renewable #renewableenergy #greenenergy #savetheplanet #bills #homegeneration #sellingtothegrid #electricityprices #architecturalvirtualservice