top of page

Słoneczne i wietrzne wibracje


Każdy musiał gdzieś słyszeć o słowie „vibe”, zwłaszcza w ostatnich 5-10 latach, choć korzenie sięgają lat 60. i to słowo jest skrótem od wibrafonu, czyli instrumentu perkusyjnego z rodziny metalofonów.

Jeden z wczesnych przykładów dobrych wibracji użytych w sensie metafizycznym dla „dodatniej energii” występuje w astrologicznym tekście Franka Earla Ormsby’ego z 1893 r. Prawo i prorocy. https://www.dictionary.com/e/slang/good-vibes/


Zatem „wibracja” jest skrótem słowa „wibracje”, to czym jest wibracja?Wibracje to częstotliwości lub fale, widzimy wibracje światła naszymi oczami i słyszymy za pomocą wibracji dźwięku. Wyczuwamy również i odczuwamy wibracje tworzące emocje i myśli. Tak więc atmosfera dotyczy tego, jak się czujesz i czujesz oraz jak wpływasz i jesteś pod wpływem środowiska.

Tworzysz wibracje, interpretujesz je i wysyłasz innym. Dlatego czujesz wspólne wibracje z ludźmi, ponieważ sposób, w jaki wyczuwasz i odczytujesz wibracje, jest do siebie podobny.
Przyjrzyjmy się bliżej temu słowu, którego używamy prawie na co dzień. Vibe oznacza stan emocjonalny danej osoby lub atmosferę miejsca komunikowaną i odczuwaną przez innych; przekazywać lub rozdawać; nastrój miejsca, sytuacji, osoby i sposób, w jaki się czujesz; polubić kogoś lub coś i czuć się z nimi komfortowo i szczęśliwie; cieszyć się graniem, słuchaniem lub tańczeniem do muzyki w zrelaksowany sposób; wysłać komuś życzenia zgodnie z angielskim słownikiem.

Można powiedzieć, że jest stosunkowo popularny głównie wśród młodzieży. Powodem tego jest to, że młodzież bez wahania przyjmuje każdą zmianę lub innowację. Zwykle używają słowa „wibracja” dla pozytywnych rzeczy; tylko pozytywne wibracje! Wibrację słowa widzimy nawet w przedmiotach, których używamy na co dzień, wyhaftowanych na ubraniach, nadrukowanych na kubkach, telefonach, urządzeniach technologicznych…


The Beach Boys - Good Vibes piosenka w 1966

Vibe kojarzy się wszystkim z innym znaczeniem. Osobiście wolę używać wibracji do pozytywnych skojarzeń, wystarczająco negatywności dla naszego życia. Utrzymujmy pozytywne zmiany!


A dla Tesup przypomina to, jak ważny jest dla nas wiatr i który czujemy w każdym momencie naszego życia. Jeśli to wszystko jest połączone, myśl pozytywnie, dziel się pozytywnie, aby pozytywne i dobre rzeczy cię znalazły, w końcu to, co posadzisz teraz, zbierzesz później.


Używamy go w życiu codziennym głównie dlatego, że jest czymś na dobre chwile na kilka sekund. Oto kilka komentarzy na temat wibracji zespołu Tesup:


Wibracje to popularne słowo w dzisiejszym świecie, szczególnie akceptowane przez pokolenie Z.


Wibracje odnoszą się do mnie jako nastrój, duchy, pozytywne duchowe rzeczy.


Chociaż nie rozumiemy ani nie widzimy wibracji lub częstotliwości, możemy poczuć wibrację.


Atmosfera Tesup polega głównie na zrelaksowaniu się.


Tesup przypomina nam o dynamice. Ponieważ wszechświat dynamicznie się zmienia i ewoluuje wraz z polami energetycznymi, tak samo Tesup.
Naprawdę podziwiamy przyrodę, wszystko, co robimy i produkujemy, ma na celu jej ochronę. Nasze klimaty kształtują nasze czyny, działamy tylko w wietrznej i słonecznej atmosferze!