top of page

Skuteczna rozmowa o zmianach klimatu

Wiele osób wciąż myśli o zmianach klimatycznych jako o czymś odległym, naturalnym lub zbyt wielkim, by je sobie wyobrazić. Emisja, CO2, węgiel netto, antropogeniczny to nie słowa na dobry początek dnia. To sprawia, że nie przejmujemy się największym zagrożeniem dla naszej planety. Jak poczuć potrzebę rozpoczęcia go już teraz?


  • Pierwszym krokiem jest użycie prostego języka


Klimat = ekstremalny czy

Ocieplenie = przegrzanie,

Czysta energia = tania energia


  • Drugim krokiem jest zrozumienie, że dotyka to Ciebie osobiście


Lokalne powodzie są ważniejsze niż globalne ocieplenie. Miłośnicy herbaty, uwaga! Herbata straci swoje bogactwo smaku w wyniku nasilającego się globalnego wzrostu temperatury. Rodzice. Spraw, aby świat był bezpieczny, zdrowy i żywy dla dzieci. To oczywiste, że każdy ma powód do troski.


  • Trzeci. Wyobraź sobie gruby koc zanieczyszczeń węglowych otaczający Ziemię, niebezpiecznie ogrzewający planetę.


W tej chwili świat ociepla się nawet 100 razy szybciej niż wcześniej. To dlatego, że spaliliśmy miliardy ton węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego, które uwalniają zanieczyszczenia węglowe do powietrza, które zatrzymuje ciepło słoneczne. Nasze zanieczyszczenia pozostają w atmosferze jak koc. Obudźmy się razem ze snu i zrzućmy ten koc! Razem uratujmy świat przed przegrzaniem, zanim stanie się on nieodwracalny. Ziemia jest jedna, musimy współpracować, aby ją ocalić.

Ekstremalna pogoda to twoja osobista sprawa, ponieważ zaszkodzi ludziom i rzeczom, które kochasz.TO NIE ZIEMIA. TO MY.

TO SIĘ DZIEJE WŁAŚNIE TERAZ.

MOŻNA TO NAPRAWIĆ.

Nie jest za późno, aby zapobiec najgorszym scenariuszom. Ale aby to zrobić, musimy przestać zanieczyszczać środowisko, a to oznacza przejście od paliw kopalnych do czystych, odnawialnych źródeł energii XXI wieku. Jako społeczeństwo mamy już technologię do budowy czystej gospodarki, która tworzy miliony miejsc pracy i stabilny świat. Dlaczego nie zacząć od własnego środowiska, od naszego domu? TESUP jest po twojej stronie z najnowszymi produktami technologicznymi dla tej zmiany!
Źródła : https://www.youtube.com/watch?v=pmvJQ_JChiw


#tesup #electronics #renewableenergy #greenenergy #alternativeenergy #windenergy #windpower #windturbines #cleanenergy #cleanenvironment #electricalpower #electric generator #Atlas2.0 #AtlasX #Master940 #MasterX #Zeus3.0