top of page

Swansea University, który znajduje się w TOP-20 najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii - użytkownik


Turbina wiatrowa Tesup będzie zasilać kampus Uniwersytetu Swansea w Zatoce, gdzie studiują i mieszkają ludzie z całego świata!


Swansea University to uniwersytet publiczny w Walii, założony w 1920 roku. Ta uczelnia badawcza słynie z nowoczesnego podejścia do nauki. Studiuje tu około 20 tysięcy studentów. Młodzieży z całego świata przyciągają tu wysokie standardy nauczania i nowoczesna baza badawcza, odpowiednia lokalizacja uczelni i ogólnie wysoki standard życia.


Kampus Bay został opracowany na 65-akrowym terenie przy plaży między Fabian Way a plażą Jersey Marine w Crymlyn Burrows. Początkowo mieści się w nim College of Engineering i School of Management, Wielka Sala na 800 miejsc, biblioteka z widokiem na miejsce o szczególnym znaczeniu naukowym oraz zakwaterowanie dla studentów. Projekty przenoszące się do kampusu obejmują pierwszy w Wielkiej Brytanii Instytut Badań nad Bezpieczeństwem Energetycznym oraz Instytut Materiałów Strukturalnych, w którym mieści się Uniwersyteckie Centrum Technologiczne zajmujące się testowaniem materiałów Rolls Royce.


#tesup #electronics #windturbine #windpower #windenergy #cleanenergy #greenenergy #uk #england #savetheplanet #cleanplanet