top of page

Szczęśliwego Nowego Roku
Gratulujemy wszystkim, pomyślnie zakończyliśmy kolejny rok!


Rok 2022 był takim rokiem z kryzysami energetycznymi, wojnami, klęskami żywiołowymi… Oczywiście nie wszystko było tak złe, jak się wydaje. Świetnie się bawiliśmy również z naszymi bliskimi.


Dla nas mieliśmy nowe strony i lokalizacje, nowe produkty, nowych współpracowników i nowe warsztaty, nowe aplikacje mobilne w Google Play i Apple Store. Podwoiliśmy liczbę pracowników produkcyjnych na arenie międzynarodowej i uczestniczyliśmy w 4 ważnych wystawach na całym świecie. Rozpoczęliśmy bezpłatne wykłady na temat energii odnawialnej oraz usługi doradztwa posprzedażowego. Mieliśmy rekordową zapłatę podatku w Niemczech.Z każdym mijającym rokiem większość z nas odczuwa komplikacje, takie jak jednoczesne odczuwanie radości i smutku. Taka jest ludzka natura, nowy rok świętujemy z nowymi nadziejami, a jednocześnie tęsknimy za minionymi latami.


Wierzymy w ten nowy rok całym sercem! Pamiętajcie, żeby zawsze wzywać dobra :)


W nowym roku będziemy mieli dla Was nowości takie jak turbiny wiatrowe HERA, ATLAS7, ATLASX7, Tesup Power Truck. W Wielkiej Brytanii będziemy produkować kontrolery ładowania turbin wiatrowych.


Rok 2023 przyniesie wszelkie sukcesy, zdrowie i szczęście. I zawsze będziemy z wami, droga rodzino Tesup. Sprawmy razem, aby rok 2023 był bardziej zrównoważony i czystszy!


Nie zapomnij zrobić postanowień noworocznych.


Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku!

bottom of page