top of page

TESUP i domowa jednostka energetyczna

TESUP zawsze szukał innowacji w branży energii odnawialnej. Wprowadzając nowe technologie do stołu, TESUP może kontynuować swój cel, jakim jest uczynienie świata lepszym miejscem dzięki przyjaznym dla środowiska, czystym rozwiązaniom w zakresie energii odnawialnej. TESUP jest zaangażowany w dostarczanie łatwych w użyciu, atrakcyjnych systemów wytwarzania energii do domów i firm wielu osób. Najnowszym osiągnięciem jest jedyny niedawno ogłoszony Home Energy Unit. Ta samodzielna jednostka może samodzielnie wytwarzać energię elektryczną i zarządzać nią! Jest to świetne rozwiązanie dla tych z Was, którzy martwią się, jak najlepiej skonfigurować system wytwarzania energii odnawialnej w domu, ponieważ wszystkie etapy są określone dla Ciebie, a wszystko, czego potrzebujesz, jest oznaczone we właściwej pozycji.


Domowa jednostka energetyczna


Home Energy Unit to system składający się z płyty montażowej, która zawiera szereg elementów potrzebnych do skutecznego generowania energii w podróży. Płyta montażowa wyposażona jest w falownik i kontroler ładowania, aby zapewnić płynne i bezpieczne wytwarzanie energii elektrycznej oraz bezpieczną produkcję energii. Płyta ma miejsce na elastyczny panel słoneczny TESUP, który można przymocować bezpośrednio do płyty montażowej lub jest kompatybilna ze wszystkimi turbinami wiatrowymi TESUP, po prostu podłączając się do kontrolera ładowania. Ale po co tylko jeden, Home Energy Unit może jednocześnie obsługiwać turbinę wiatrową i panel słoneczny!


Główną zaletą samodzielnego, spakowanego systemu jest możliwość transportu całego systemu i umieszczenia go w dowolnym miejscu! Może potrzebujesz dodatkowej opłaty za telefon podczas długiego dnia w parku? Nie ma problemu! Po prostu ustaw Home Energy Unit obok pikniku i pozwól mu się ładować. Być może jesteś dumnym posiadaczem pojazdu elektrycznego, ale masz problemy ze znalezieniem stacji ładowania na trasie do pracy? To nie problem, po prostu wjedź na parking, wyjmij Home Energy Unit z bagażnika i podłącz! Twój samochód powinien zostać doładowany w mgnieniu oka.Ponieważ świat dąży do ograniczenia zmian klimatycznych powodujących emisje we wszystkich sektorach, świat zwrócił się do lotnictwa, aby zobaczyć, w jaki sposób samoloty mogą potencjalnie nieco mniej zanieczyszczać. Niestety, wiele małych samolotów osobistych opiera się na silnikach wysokoprężnych (które wytwarzają duże ilości zanieczyszczeń), ponieważ są to jedyne silniki, które działają w samolotach. Poczyniono postępy, aby wprowadzić samoloty z napędem elektrycznym z silnikami silnikowymi do przemysłu hobbystycznego i małych samolotów. Niedawno mały samolot z napędem elektrycznym został użyty do pierwszego komercyjnego lotu elektrycznego na Orkadach w Szkocji!


Ta ekscytująca wiadomość pomogła wzmocnić przemysł lotniczy i zabezpieczyć przyszłość małych samolotów w przestrzeniach powietrznych na całym świecie. Jest to również dobry znak dla pilotów samolotów hobbystycznych, którzy kochają latanie samolotami, ale martwią się o szkodliwe emisje emitowane przez ich samolot. Już wkrótce mogą wymienić swoje samoloty na te z napędem elektrycznym! Potencjalnie zmniejszając ich emisje drastycznie i zmniejszając ilość zanieczyszczenia powietrza i zmiany klimatu, przyczyniają się do tego ich samoloty. Dzięki tym korzyściom w niedalekiej przyszłości ludzie mogą częściej posiadać własne samoloty z napędem elektrycznym!

Podanie

A teraz, jeśli chcesz, wyobraź sobie przez chwilę, że lecisz swoim własnym samolotem elektrycznym, lecisz na wieś, aby cieszyć się miłym piknikiem z przyjaciółmi. Niestety dla Ciebie lądowiska są ograniczone do tych lotnisk, na których istnieje już infrastruktura ładowania elektrycznego, co może stanowić problem na wsi. Na szczęście przyniosłeś ze sobą domową jednostkę energetyczną! Możesz po prostu wyjąć go z samolotu, ustawić w pobliżu, podłączyć domową jednostkę energetyczną do samolotu i doładować ją wystarczającą mocą, aby dostać się do domu!


A co z ludźmi, którzy kochają trochę przygody, ale nie są też tak wielkimi fanami wysokości i wolą bardziej ugruntowane podejście do swoich przygód? Nie martw się! Możesz po prostu zabrać się w morze zamiast w przestworza! Łodzie z napędem elektrycznym od dawna są powszechne w środowisku morskim. To sprawia, że ​​świetnie nadają się do ładowania ich w podróży… lub na żaglu dzięki wygodnie umieszczonej Home Energy Unit na pokładzie łodzi! Możesz nawet użyć Home Energy Unit na łodzi napędzanej benzyną lub olejem napędowym, aby wygenerować trochę energii dla swojego telefonu!
Dla mniej żądnych przygód spośród was, którzy wolą przebywać w domu miłym i przytulnym, Home Energy Unit jest również doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! (Jak można się spodziewać po domowej jednostce energetycznej!). Każdy, kto ma trochę wolnego miejsca wokół domu i firmy, może szybko zainstalować Home Energy Unit na swoim podjeździe lub ogrodzie i zacząć generować dodatkową energię. Może to mieć miejsce tylko wtedy, gdy na zewnątrz jest słonecznie lub wietrznie, a domowa jednostka energetyczna jest przechowywana w środku, gdy warunki są mniej sprzyjające.

Przezroczysty elastyczny panel słoneczny (Made in Europe, high-tech)


Alternatywnie, możesz na stałe pozostawić domową jednostkę energetyczną w ogrodzie lub podjeździe i mieć źródło czystej, odnawialnej energii przez cały rok (z dodatkową hydroizolacją). Ponieważ Domowa Jednostka Energetyczna została zaprojektowana tak, aby stać na ziemi, jest bardzo łatwo konserwowana i dostępna bez konieczności wchodzenia w okablowanie domu. Jak widać, nowa jednostka TESUP Home Energy Unit ma wiele zastosowań, od samolotów, przez samochody, po telefony i nie tylko.


Jeśli interesuje Cię Home Energy Unit, zaglądaj na stronę sklepu TESUP, aby dowiedzieć się więcej. Więcej aktualizacji już wkrótce!

bottom of page